Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedes eseten mindig a...

Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy veszekedtunk. Leszogezem, fafej vagyok en is, raadasul kilenc honapos terhes, hamarosan szulnom kell, szoval a hormonok... A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be, elkezdtem kiabalni vele, erre o is es olyat mondott (negy es fel ev alatt ilyet nem hallottam tole), hogy atrendezi a fogaimat. Persze meg duhosebb lettem, egesz este es ma reggel nem is szoltam hozza, hanem felkaptam a cuccaim es eljottem a szuleimhez. Ugy velem, nincs targyalnivalonk amig bocsanatot nem ker azert amit mondott. Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne, de mekkora szemetseg mar ilyesmivel fenyegetozni, ha nem is volnek terhes, de foleg igy...?
2019. dec. 14. 11:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
86%

Megint a nő hunyászkodjon meg?! Na biztos nem...

Amúgy meg nem lenne ám neki akkora törés, ha elhagynád. Keres olyat, akit lehet verni. Szóval... szerintem még jól is járnál vele, ha elhagyna.

2019. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem emelne kezet? Ébresztő!!! Emelni FOG! Ez konkrét TÉNY, nem jóslat! Aki a száján ilyet ki bír ejteni, akinek a gondolat egyáltalán megfordul a fejében, az egy frusztrált agresszív állat! Eddig még nem emelt! Hamarosan fog, inkább hetek kérdése, mint hónapok! Tudod, milyen idegesek lesztek, fenekestül felfordul az életetek, mikor megszületik a gyerek! Nem fog a következményeken rágódni, el fog járni a keze! És letagadja, hát hogyne tagadhatná! Amúgy meg te ezt a pasit nem szereted és ő se téged! Mit kerestek ti egymás mellett?
2019. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
70%

"Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?"

Nem. Annak kell megtennie az első lépést, aki hamarabb eljut abba az állapotba, hogy képes legyen megtenni.

2019. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
23%

"szoval a hormonok..."

Érthető. De te is próbáld megérteni őt: ugyanolyan stressz neki is, hogy mindjárt megszületik a baba, és akkor jó ideig még több minden az ő nyakába szakad a napi teendőkből is - ráadásul úgy, hogy nincs jogsija..., plusz ugye akár évekig nem lesznek nyugodt éjszakái neki se, stb.

Kitartás! Gyors, könnyű szülést, jó egészséget mindannyiatoknak! :)

2019. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
82%
Persze, a férjének stressz. Az asszonyt tehel minden. Min stresszeli magát? Hogy nem dughatja az asszonyt, és nem őt fogják körülugrálni? Esetleg-még az is eszébe jut hogy felelősséget kéne vállalnia gyerekért, ezért óhajtja "összekócolni" A terhes felesége fogait?
2019. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
91%

Az én apám meg rendőr volt anno, mindenki tudta és hallotta is, hogy agyba főbe ver minket, de se nem segítettek, se ki nem rúgták. Pedig eleinte szolgálati lakás is volt.

De majd a te embered biztos nem kockázatja meg, amikor minden bajotok lesz a hetek óta tartó hasfájásos, átordított éjszakák után, akkor se. Mert igazi aranyember, akinek az anyja gyönyörűen undorító női példát mutatott. Azt várja tőled is, sok sikert.

2019. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Tuti nem lennék olyannal, akiről tudom, hogy csak azért nem ver meg, mert akkor nem lesz állása. Ez mi már?
2019. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%

"Meg a kapcsolatunk elejen beszelgettunk errol, soha nem emelt kezet nore"


Szerinted van olyan, akármennyire is agresszív, verekedös állat, aki egy kapcsolat elején ezt közli az adott növel????? Elárulom, éppen ök azok, akik kapásból közlik, hogy soha nem emelne kezet nöre - és amikor mégis, akkor megmagyarázzák, hogy a nö a hibás, mert kiprovokálta!

2019. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
88%
én ott dobok ki bárkit az életemből, ha elkezd pofázni az anyósülésen. ha olyan okos, vizsgázzon le, vegyen kocsit, és fogja ő a kormányt, de nekem ne pofázzon, erre kényes vagyok. mi a francért kellenek más nőknek ilyen balfszok, akik csak belepofázni tudnak a más dolgába?
2019. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
27%

Miért ilyen nyomorult, hogy nincs jogsija? Talán gyengeelméjű?

Nyugodj meg, ha nem lennél terhes, lekevert volna. Csak előljáróba osztotta meg veled, a mihez tartás végett, hogy tudd, ha megszülsz és újra lesz egy piti dologból veszekedés, akkor mire számíts.

Egyébként, én elég komoly szinten tanultam anatómiát, de úgy tűnik hiányoztam azon az órán, ahol a terhesség alatt változott hormonokról volt szó, kérlek írd le, pontosan mi is történik a terhesség alatt, amiért ingerült a nő.

Ne haragudj, de ezt tudod te is, hogy csak ürügy :) ilyen nem létezik, csak a nők a terhességük alatt szeretik nem - vissza fogni magukat, azt hiszik bármit megtehetnek, mert ők terhesek.

Én is voltam terhes, mégis tudtam viselkedni és kontrollálni magam.

2019. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!