Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedes eseten mindig a...

Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy veszekedtunk. Leszogezem, fafej vagyok en is, raadasul kilenc honapos terhes, hamarosan szulnom kell, szoval a hormonok... A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be, elkezdtem kiabalni vele, erre o is es olyat mondott (negy es fel ev alatt ilyet nem hallottam tole), hogy atrendezi a fogaimat. Persze meg duhosebb lettem, egesz este es ma reggel nem is szoltam hozza, hanem felkaptam a cuccaim es eljottem a szuleimhez. Ugy velem, nincs targyalnivalonk amig bocsanatot nem ker azert amit mondott. Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne, de mekkora szemetseg mar ilyesmivel fenyegetozni, ha nem is volnek terhes, de foleg igy...?
2019. dec. 14. 11:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

"A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be"


Ne haragudj, én eddig olvastam, tovább nem bírtam!

A férjed egy utolsó suttyó! Ennek a suttyónak szülsz gyereket? Ha egy utas (akármilyen családtag) belepofázik a vezetésembe, két eset lehetséges: ha van jogsija, azt mondom: "Vezess tovább te, ha nem bírod megállni, hogy ne pofázz bele." Ha viszont nincs (és itt erről van szó), úgy kivágtam volna a kocsiból, hogy a lába nem éri a földet. Párkapcsolatnál azonnali szakítási ok lenne.


Nem tudom, hogyan jöttél össze vele, miért mentél hozzá feleségül, de egy igazi ősbunkó a férjed.

Innentől az egész kérdés magától válaszolódik meg, mert egy ősbunkó sose fogja magát hibásnak tartani, tehát mindig tőled fogja várni a bocsánatkérést.

2019. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%
Magával tolna ki, kérdező? Tudod hány nőt gyilkolnak meg évente? Nem számít kivel tol ki, ha te vagy a gyereked belehal, megnyomorodik.
2019. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
96%

Nem a nőnek kell engedni, és bocsánatot kérni, hanem annak, aki hibázott. Ha veréssel fenyegetett, akkor az a minimum, hogy ő szóljon neked, hogy bocsánat, eldurrant az agya, olyat mondott, amit nem gondolt komolyan és megígéri, hogy soha többet még csak nem is mondja.

Ez független attól, hogy terhes vagy-e vagy sem. Nyilván türelmetlenebb vagy mindenórásan, de mindent nem szabad elviselni. Fontos lenne, hogy megértse, mi a baj, de ha nem beszéltek, akkor lehet, hogy ő egész másra gondol, mert fel se tűnt neki, mit mondott.


Azért az a mondatod megdöbbentett, hogy "Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne".


Ha valóban csak ezért nem emel rád kezed, jobb, ha megszakítod a kapcsolatot.

2019. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
13%
Nekem az az érdekes, hogy neki se jogsi, se kocsi, és még az állását is neked köszönheti, mert mint írod "az állásából is repülne". Tehát kitartasz egy férfit, aki feltehetőleg frusztrált, hiszen az alap férfi tulajdonságait lenyomod, és csodálkozol, ha néha kicsit pipa? Mégis mit akarsz ettől a faszitól? Csak arra kellett, hogy felcsináljon? Ő megy majd GYED-re is? Olyan lekezelő stílusban írsz róla, hiába ő volt a hunyó. Engedd már, hogy férfi legyen!
2019. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem csak ezert. Meg a kapcsolatunk elejen beszelgettunk errol, soha nem emelt kezet nore es soha nem is tenne ilyet, ebben biztos vagyok
2019. dec. 14. 12:14
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem nekem koszonheti az allasat. A honvedsegnel dolgozik, ahol nem toleralnak semmifele kihagast, ezert irtam, hogy rogton kirugnak
2019. dec. 14. 12:15
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek változnak kérdező. És a bántalmazások kezdete jellemzően az első terhesség, és az első gyerek születése.
2019. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
39%
Okos enged, szamár szenved. Odamégy hozzá és azt mondod: bocsásd meg, hogy bunkó voltál.
2019. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
90%
Aztán elszáll a surmó keze, és az lesz a mentség hogy kötözködött vele az asszony.
2019. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodj meg amikor majd tényleg atrendezi a fogaidat, nem fog azon gondolkodni, hogy megéri e neki.


Olyankor nem gondolkodnak.

Tapasztaltam.


Jaa, és lehet nem most hanem majd 10 év múlva.

Azt mondta, hogy soha sem emelné rád kezet...

Ahha, gondolkodj. Mit mondana? Minden nőt megverek.

Ne legyél naiv.

2019. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!