Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedes eseten mindig a...

Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy veszekedtunk. Leszogezem, fafej vagyok en is, raadasul kilenc honapos terhes, hamarosan szulnom kell, szoval a hormonok... A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be, elkezdtem kiabalni vele, erre o is es olyat mondott (negy es fel ev alatt ilyet nem hallottam tole), hogy atrendezi a fogaimat. Persze meg duhosebb lettem, egesz este es ma reggel nem is szoltam hozza, hanem felkaptam a cuccaim es eljottem a szuleimhez. Ugy velem, nincs targyalnivalonk amig bocsanatot nem ker azert amit mondott. Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne, de mekkora szemetseg mar ilyesmivel fenyegetozni, ha nem is volnek terhes, de foleg igy...?
2019. dec. 14. 11:31
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Regebben egy alkalommal anyoseknal voltunk, ahol volt egy kisebb szovaltasunk (nem ekkora, mint a tegnap, semmisegen vitatkoztunk), akkor anyosom mondta, hogy a ferjemnek vaan igaza, mert "nekunk noknek kell engedni, akkoris, ha igazunk van"

Valoban?

2019. dec. 14. 11:35
 2/42 anonim ***** válasza:
37%

No comment. 🤦‍♀️

Tudom, kellett a babaváró. Ki mit szakít, azt szagol.

2019. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem elég mély árkok húzódnak a ti kapcsolatotokban, ha egy ilyen piszlicsáré ügy eddig fajult. A főkérdésre válaszolva: nem a feleségnek kell megtennie az első lépést. A bocsánatkérés általában az emberi nagyságról tesz tanúbizonyságot, hiszen képes vagyok beismerni a tévedésem, hibáimat. Bosszantó, ha az embernek beledumálnak a dolgába, pl. hogy vezessen, pláne egy olyan, akinek nincs is jogsija, viszont erre nem kéne veréssel fenyegetni a mindjárt szülő feleséget sem. Szerintem kicsit mind a ketten elvetettétek a sulykot, ha békülni szeretnél, vedd fel vele a kapcsolatot, nem hiszem, hogy jót tennének neked az állapotodban ezek a viták. A hisztizés nem old meg semmit, pláne, hogy állításod szerint nem emelne rád kezet és nem komolyan mondta, biztos te is vágtál olyat a fejéhez, ami nem esett jól neki.
2019. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
nehogy te kérj bocsánatot! ő sértett meg téged! és nem igaz hogy mindig a nőnek kell engednie. ebben az esetben például egyértelműen a férjed a ludas.
2019. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek veled, anyósod olyan mint az enyém.

Ez olyan mintha te kérnél bocsánatot mert megvert 🤷‍♀️🤷‍♀️

2019. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz eldönteni, melyikötök az éretlenebb, te vagy a férjed, de igazán nem kellett volna még gyereket vállalni, ha ennyire nem tudtok egymással kommunikálni.


Eleve ha ÉN vezetek, akkor SENKI nem szólhat bele - de nálam ez nem azt jelenti, hogy elkezdek veszekedni föleg nem kiabálni, hanem megállok és a másik eldöntheti, hogy vagy csöndben marad, vagy kiszáll.


Másrészt az ilyen fenyegetés annak elöjele általában, hogy az illetö eröszakos, és legalább is arra felkészülhetsz, hogy amít otthon vagy a gyerekkel, addig naponta megkapod, hogy ö tart el téged, te meg fogd be a szád.


Ettöl függetlenül anyósnak annyiban nincs igaza, hogy a feleségnek KELL kezdeni a békülést, ezt az ÉRTEMESEBBIK teszi meg.

2019. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Milyen babavaro? Felvideki vagyok...
2019. dec. 14. 11:46
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánatot annak kell kérnie aki hibázott. Én kiraktam volna a kocsiból hogy jöjjön busszal és dirigáljon buszsofőrnek.
2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%
Hát lehet hogy AZT HISZED nem emelne rád kezet, de normális férfi nem fenyeget nőt. Pláne nem mindenórás terhes nőt, nem mond neki olyat hogy megveri. Addig takarítsd el azt a hímet a háztól, amíg nem kezd el bántalmazni téged, vagy nem tesz kárt a kisbabádban. Barátnőm is azt hitet hogy csak a szája jár a férjének, Utána meg az ablakon ugrott ki a pasas elől a babával a kezében amikor a drága férje a kenyérvágó késsel ment a gyerekszobába hogy elhallgattassa a kicsit. (még jó hogy a földszinten laktak...) A rendőrség meg szart se tett, mert "nem bizonyítható"
2019. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Utolso, ha ilyet tenne velem, magaval tolna ki. Nekem van hova mennem, a szuleim kozel laknak, anyosek viszont 400 km-re. Szolgalati lakasban elunk jelenleg, ahonnan viszont paros labbal rugnak ki, ha van valami, mar csak emiatt sem kockaztathat
2019. dec. 14. 12:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!