Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedes eseten mindig a...

Veszekedes eseten mindig a felesegnek kell megtenni az elso lepest a bekules fele?

Figyelt kérdés
Ugy tortent, hogy veszekedtunk. Leszogezem, fafej vagyok en is, raadasul kilenc honapos terhes, hamarosan szulnom kell, szoval a hormonok... A ferjemnek nincs jogsija, a tegnap este elvittuk az autot mosni, neki meg jo szokasa kommentalni, merre forduljak, hol alljak meg, stb, amit en nehezen viselek, tobbszori keresemre sem fejezte be, elkezdtem kiabalni vele, erre o is es olyat mondott (negy es fel ev alatt ilyet nem hallottam tole), hogy atrendezi a fogaimat. Persze meg duhosebb lettem, egesz este es ma reggel nem is szoltam hozza, hanem felkaptam a cuccaim es eljottem a szuleimhez. Ugy velem, nincs targyalnivalonk amig bocsanatot nem ker azert amit mondott. Tudom, hogy csak a szaja jar, nem emelne ram kezet, mert tudja, hogy abban a percben otthagynam es az allasabol is repulne, de mekkora szemetseg mar ilyesmivel fenyegetozni, ha nem is volnek terhes, de foleg igy...?
2019. dec. 14. 11:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%
"Egyébként, én elég komoly szinten tanultam anatómiát, de úgy tűnik hiányoztam azon az órán, ahol a terhesség alatt változott hormonokról volt szó, kérlek írd le, pontosan mi is történik a terhesség alatt, amiért ingerült a nő." Hát elég szarul figyelhettél azokon az órákon...
2019. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
39%

"Miért ilyen nyomorult, hogy nincs jogsija? Talán gyengeelméjű?"

Jogsi nélkül is van élet. És nem csak a gyengeelméjűeknek.

Amúgy miért fontos, hogy van-e jogsija?

2019. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban fontos, hogy szánalmas mikor egy jogsi nélküli kioktatja azt akinek van, hogy hogyan kell vezetni...
2019. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
18%
31-es! Ha ennyire jól tudod, írd le kérlek.
2019. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%

Anatómia zseninek:

Terhesség során drasztikusan megnő az ösztrogén és progeszteron termelés. A szervezet több ösztrogént termel terhesség alatt, mint a nő életében amúgy összesen. Ennek elsődleges feladata a méh és a méhlepény megfelelő vér- és tápanyag ellátásának biztosítása, valamint a baba fejlődésére is hatással van. A harmadik trimeszter során termelődik ráadásul a legtöbb ösztrogén. A progeszteron feladata az ízületek lazítása, hogy a test felkészüljön a baba növekedésére, de a méh tágulása is ennek köszönhető. Mindkét hormon továbbá nagy hatással van a hangulatra. Ezeken kívül ott van még a HCG hormon, amit a méhlepény termel. Feladata a petefészkek aktív működésének ideiglenes leállítása, és a szervezet felkészítése a terhessége. Az oxitocin tágítja a méhnyakat és segíti a tejtermelést, valamint nem sokkal szülés előtt valószínűleg emiatt alakul ki a "fészekrakó viselkedés" is. A prolaktinnak pedig szintén a tejtermelésben van szerepe.

Ajánlom figyelmedbe ezeket az oldalakat, mielőtt legközelebb olyat írnál, hogy nincs terhességi hormonszintváltozás:

[link]

[link]


Kérdezőnek:

Egyetértek a legtöbb korábbi válaszolóval. Az nagyon nem normális, hogy ilyennel fenyeget, akár terhes vagy, akár nem. Az meg, hogy beledumál a vezetésbe teljesen nevetséges. Megálltam volna, kiszállítottam volna, aztán menjen haza ahogy akar. Az anyós idióta tanácsára meg ne hallgass, annak kell bocsánatot kérnie, aki hibázott, jelen esetben a férjednek.

2019. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
63%
A honvédségről: lehet, hogy repül, de az előtt járhatsz úgy, mint a 6 gyerekes nő, akinek az arcát péppé verte ex.
2019. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
64%

Ezek után én ha bocsánatot kérne se mennék vissza hozzá.

1. Mi van ha kajak egyszer megteszi?

2. Mi van ha a gyermeketeknek is ilyeneket mond majd. Akkor szegeny tartani fog tőle és minden férfi felé bizalmatlan lesz? Merthogy a fiúnak a példakép motívuma sérülne. Lehet egy labilis személyiség lenne felnőtt korára. Vagy ha lány, akkor nem tudná milyen párt válasszon. Nem tudna megbízni senkiben.


Szerintem gondold át. Én a páromnak ha rohadt ideges lennék SE mondanék ilyet. Milyen "nem emelne rám kezet" példával hitegeted magad?

Terhes nőt meg pláne. A páromat én tisztelem. Soha NEM mondanék neki hasonlót SE... az ilyennek bekell verni egy kiadósat, aztán legyen férfi. Tiszteletlen barom.

2019. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
37%

"Mi van ha ... Mi van ha ... Lehet ..."

Ha soha senki se vállalna semmiféle kockázatot az életben, már rég kihaltunk volna...


"Én a páromnak ha rohadt ideges lennék SE mondanék ilyet. ... A páromat én tisztelem. Soha NEM mondanék neki hasonlót SE... az ilyennek bekell verni egy kiadósat ... Tiszteletlen barom."

Hát, arról, aki bárkire azt bírja mondani, hogy be kell verni neki egy kiadósat, elég nehéz elhinni, hogy a párjával nem tenné meg... Akiben van tisztelet, az nem csak a párját tiszteli - illetve a párját azzal is megtiszteli, hogy nem égeti őt azzal, hogy bárki másra kezet emeljen...

2019. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó. Én az olyanra értettem aki nőt bántalmaz. Mellesleg én is nő vagyok, bocs. :)

Nem értem mi a hasonlóság aközött, ha valaki a párjának ver be egyet, vagy aki ezt nem tűri ha látja és bever az "úriembernek". :)

2019. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
35-ös. Köszi, ezt tudom jól. Hol írtam, hogy terhesség alatt nincs hormonváltozás. Azt írtam, hogy erre lehet fogni a nők egy részéről a viselkedésüket, mert a "hormonok miatt vagyok hisztis" a te általad bemásolt cikk erről egy szót sem ír.
2019. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!