Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret engem a...

Szerintetek szeret engem a férjem?

Figyelt kérdés

Egy bulit tartottunk egy nyaralóban, grilleztünk.

A férjem és a barátai már reggeltől ott voltak.

Én hazajöttem a kislányommal aludni, mert itthon tud nyugodtan pihenni.

Megbeszéltük, hogy ha felkelünk, megyünk le mi is, ugyanúgy mint előző nap.

Felkeltünk, össszekészültünk és mentünk le, viszont a háznál zárt kapu fogadott minket, sehol senki...

Sírni tudtam volna...

Össze-vissza telefonálgattam, senki sem vette fel.


Gondoltam lementek a strandra, lementünk a tűző napsütésben a kislányommal. Végignéztük a szokásos helyünkön, de sehol nem láttuk őket.

Visszamentünk a házhoz, ismét sehol senki.


Így sírva hazamentünk.

Fél óra múlva hívott a férjem, és még én vagyok a "nem normális"...

Jól össze is vesztünk. Annyiba se vett, mint a kocsiban az 5. kereket.


Te mit szólsz ehhez?


2010. júl. 17. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg egy hisztis idióta pi*a vagy... szerintem tuti megcsal, szerinted most miért olyan kedves veled?
2011. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsal téged. Jobb ha leültök beszélgetni , mert ennek válás lesz a vége.
2011. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mivel nyaral óról szól a történet feltételezem, hogy a akartad volna átmész a kerítésen. Nekem biztos szöget ütött volna a fejembe, hogy zárt kapu és dugás parti van. Számoltasd be a férjed és legalább tudod hányadán áll a bál. Hasonó már történt velem is és azt hazudtam, hogy fél óra alatt totálra ittam magam. Igaz, hogy az asszony nem akarta elhinni, de az volt a szerencsém ,hogy az ott lévők kussoltak.
2011. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül benned a kérdés, valszeg nem vagy megelégedve a szeretetével. Ezt a sztorit tényleg nem találom válóok kategóriának, de ha több hasonló sérelmed is van, vezethet bizalmatlansághoz. Mindkét részről. Azt pedig, hogy rosszul esett nem kell magyaráznod, de nem a valóság, hanem a bizonytalanság okozta.
2011. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!