Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret engem a...

Szerintetek szeret engem a férjem?

Figyelt kérdés

Egy bulit tartottunk egy nyaralóban, grilleztünk.

A férjem és a barátai már reggeltől ott voltak.

Én hazajöttem a kislányommal aludni, mert itthon tud nyugodtan pihenni.

Megbeszéltük, hogy ha felkelünk, megyünk le mi is, ugyanúgy mint előző nap.

Felkeltünk, össszekészültünk és mentünk le, viszont a háznál zárt kapu fogadott minket, sehol senki...

Sírni tudtam volna...

Össze-vissza telefonálgattam, senki sem vette fel.


Gondoltam lementek a strandra, lementünk a tűző napsütésben a kislányommal. Végignéztük a szokásos helyünkön, de sehol nem láttuk őket.

Visszamentünk a házhoz, ismét sehol senki.


Így sírva hazamentünk.

Fél óra múlva hívott a férjem, és még én vagyok a "nem normális"...

Jól össze is vesztünk. Annyiba se vett, mint a kocsiban az 5. kereket.


Te mit szólsz ehhez?


2010. júl. 17. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Sírás, sírás, sírás örökké csak ez a sírás a hisztis asszonyoknál. Most akkor mi van? Hol voltak? Miért spirázod túl?
2010. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hol volt a férjed?
2010. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond, hol voltak?Kicsivel több infót!
2010. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy zárd ki a lakásból. Ha nem képes megbeszélni értelmesen valamit s utánna ő van felháborodva az rég rosz. Azt elmondta hová tüntek? Gondolom pici még a kislányotok, ugyhogy nem érdemes kitenni ekkora hőségnek, ha eltünnek, inkább vele törődj, ő kismilliószor jobban megérdemli.
2010. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért végülis hol volt? Szerintem ebből nem kell azt a következtetést levonni, hoyg nem szeret. Bár nem tudom milyen amúgy a kapcsolatotok, persze nekem is rosszul esett volna, de etttől függetlenül ha amugy minden rendben van szerintem szeret.
2010. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
En honnan tudjam,hogy szeret e az urad?Te elsz vele,en nem is ismerem.
2010. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

miért kellett sírni?? nem értem. felnőtt ember vagy. biztos elcsavarogtak valahova , tudod milyen az mikor pasik együtt buliznak. mielőtt elindultatok rá kellett volna csörögni, hogy akkor mennétek. (ezekszerint nincs kulcsod a házhoz)

mivel minden részletet nem ismerek ebben a sztoriban így ennyiből azt szűröm le, hogy túlreagálod.

2010. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Azt remek ötletnek tartom, hogy te is zárd őt ki a lakásból. Aki így viselkedik, az szerintem egy önző idióta, főleg, hogy a közös kislányotokat is kitette ennek a hőségnek. Az a minimum lett volna, hogy nem megy el egy szó nélkül úgy, hogy tudja, hogy nincsen kulcsotok a nyaralóhoz. Legalább annyi, hogy rád telefonál, hogy ne menj oda potyára a gyerekkel.


Én biztos, hogy elbeszélgetnék vele, és elgondolkoznék azon, hogy jó párt választottam-e magamnak. Azt, hogy szeret-e, vagy sem, ezt neked kell tudni. Lehet, hogy szeret, csak épp saját magát sokkal jobban.


Sírni szerintem is felesleges. Ha nem vagy vele boldog, és ha gyakoriak az ilyen kis megmozdulásai, akkor ki kell lépni a kapcsolatból, nem pedig sírni.

2010. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen bőgős pi..áktól akar szabadulni a férfiak többsége!!!
2010. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

mondjuk először is attól függ, milyen messziről mentetek oda...

második hogy miért, hol voltak...


ha messziről mentetek, akkor egy szar alak a férjed, és semmibe se vesz. ha azért fáradoztál egy csomót potyára mert ő nem bírta felemelni a telefont, akkor menjen a fenébe. én az ilyenért nagyon szoktam haragudni.

2010. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!