Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? Nagyon...

Mihez kezdjek most? Nagyon szeretem még mindig. A férjem "szakítani" akar egy kis időre. Nem válni akar csak egy kis szabadságra vágyik. Nincs másik nő az életében, ez biztos. Azt mondja szeret de nem akar velem lenni. Van 3 közös gyermekünk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen szünetekből mindig végleges szakítás lesz. Amúgy meg mi az, hogy 3 gyerekkel és feleséggel szabadságra vágyik? Ez a házas élet tudtommal, évekkel korábban ő választotta.
2010. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Mond csak meg neki, hogy ne fusson el a felelőség elől, és álljon melléd. Ha én megérem azt hogy lesz három szép gyerekem biztosan hogy kiállok a nőm mellett :)
2010. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Egy családapa, férj ne "szüneteljen". Miféle dolog ez? Unja a banánt? Utána meg te mehetsz szünetre, vagy hogyan képzeli mégis? Ott a helye mellettetek. Tessék nevelni a gyerekeket veled együtt. Majd ha már felneveltétek őket közösen, esetleg mehet egy maga választotta útra. Addig ott a helye a családban. Minden nap! Állj a sarkadra és olvass be neki.
2010. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

mit tehetnél, ha nem engeded, csak rosszabb lesz, kényszerből marad. engedd el... csodálkozni fog!


mondd meg neki, hogy nagyon szereted, de ha ez kell a boldogságához, hát menjen. mondd meg neki, hogy reméled, hogy még időben visszajön, mert nem tudhatod, mikor fordulsz te át, és akkor már késő lesz.


valószínűleg 2nap után hívni fog.


nem kell üvöltözni, meg hisztizni, meg "dobd ki a francba és ne is engedd vissza" meg a többi, amit tanácsolnak / fognak...


őszinte beszéd, higgadtság, ennyi.


remélem, minden rendbe jön.

2010. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Mi az h szeret de nem akar veled lenni??? Ha én szeretek valakit imádok a másikkal lenni nem még ilyet jelentek ki.. Szerintem itt az az igazság hogy szeret de nem szerelemből és már csak megszokásból vagy a gyerekek miatt vagytok még együtt.. Egyébként honnan veszed h nincs más nő az életében??
2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
62%
Csak osztani tudom a többiek véleményét. És miután ezt elmondtam neki, ha még mindig szabadságra vágyna, akkor közölném vele, hogy le is út, fel is út. Most várom a harmadik gyerekemet a férjemtől, de biztos, hogy nem nyelném le neki.
2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Szakítani? Ez azt jelenti,hogy el is akar költözni vagy nyitott házasságot akar?

Én biztos megmondanám,hogy "jól van drágám,menj,de nem tudom neked garantálni,hogy megvárlak.Addig én sem fogok itthon ülni és rád várni,hogy vajon vissza jössz-e,hanem én is élem a "szabadságom".Lehet,hogy mire vissza akarsz jönni,már más lesz a helyeden.Ha így is akarod menj".

Az az igazság sajnos,hogy aki menni akar az úgyis el fog.De ha tudja,hogy nem biztosíthatja be magát és nem biztos,hogy lesz hova hazamennie,ha megunta az agglegény életet,akkor talán mérlegel és átértékel.Ha nem,akkor nincs olyan praktika,amivel maradásra bírhatnád,csak a gyerekekkel zsarolás,az meg senkinek nem jó.

2010. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg, hogy Te mikor mehetsz szabadságra?
2010. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Ezaz.....basszus ez akkora egy undorító dolog,mert nem egyszer olvastam,hogy a férfi szabadságot akar meg "pihenést".Mert neki milyen nehéz a munka,mellette otthon is dolgozni,blaba.És a nő?A nőknek nem nehéz az élete?Egy családalapításhoz 2 ember kell.Te is és ő is annak idején így döntöttetek,hogy közös családotok lesz és együtt éltek.Milyen dolog az hogy szabadság?Ez nem valami munka?:S

Na mindegy,szerintem ilyen nincs.Vagy veled marad vagy elválnak útjaitok végleg.

Mert ha szünetelni és kocsmázni meg tombolni fog,akkro tuti összeszed majd egy két nőt is.Ez után a pofátlanság után meg esetleg megcsalás után mág te képes lennél egy ágyba aludni vele?Mert szerintem ennek ugyan úgy nincs értelme.Sajnálom, hogy ezt akarja a férjed,sajnálom,hogy így alakultak a dolgok.Teljesen mindegy,hogy mi miatt,de nincs olyan hogy szabadság:S

2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mit tennék, ha az én férjem közölné ezt velem, de tuti kiakadnék. 100%, hogy megmondanám neki, hogy ha elmegy, vissza se jöjjön. Ez nem úgy működik, mint egy szimpla kapcsolatban, ahol semmi elkötelezettség, se gyerek, se semmi. Gondolom már ő sem 20 éves. Nem teheti ezt veletek. Ahogy előttem is írták, a családalapításhoz 2 ember kell!

Szabadság? Munkának nézi az életét, a családot? Ilyen nincs, hogy szüneteltetni akar. Lehet ez csak burkolt magyarázat és csak nem akarja kerek perec megmondani, hogy nem akar titeket többé?

Egy nőnek sokkal nehezebb, amit a pasik SOHA az életben nem fognak megérteni!!! Te mégsem futsz ki az életedből, mert szabadságra vágysz.

Állj a sarkadra, tisztázd le normálisan, mert amit ő neked mondott, az úgy ahogy van nem stimmel!

2010. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!