Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet az tudni, hogy a...

Honnan lehet az tudni, hogy a férjem nem szeret vagy csak nekem túlzóak az elvárásaim a szeretet kimutatását illetően?

Figyelt kérdés
Én az a fajta vagyok, aki egy kicsit már túlzásba viszi a kimutatást és tőle is elvárom ezt, de ő nem ilyen. Elég nagy szívességeket meg szokott tenni nekem magától, stb, de az állandó ölelgetés, csók neki nem kenyere. Most akkor honnan tudom, h már nem szeret vagy csak ilyen és kész? Régebben több volt azért a szeretgetés, de hát akkor volt rózsaszín köd, most már nincs.
2010. márc. 25. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet ilyen típus. pl. én is ilyen vagyok, meg a férjem is, nálunk sem divat egész nap egymás nyalogatása .) onnan tudsz rájönni, hogy megnézed, a családjukban mi a szokás: pl. azt is puszival köszöntik-e, akit napi szinten látnak, vagy csak akikkel ritkán találkoznak? nálunk pl. utóbbi...ha eleve nem egy "összecsókolózós" család, akkor az azt jelenti, hogy ő ilyen és kész.
2010. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

mindig azt nézd, mit tesz.(még azt sem, mit mond, ha az ellentmond a cselekedeteknek) Írod, következtetem, lehet rá számítani.

Idővel az ölelgetés csitul, különösen ha valakinek ez nem létfontosságú.

2010. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek. A férfiak nem igazán mutatják ki a szerelmet. Nem szeretünk egyformán. Az én párom sem ül folyamatosan a nyakamban, de nem is szeretném, DE tudom, érzem, hogy szeret. A tekintetében, a szavaiban ott van. Ez vagy érzed vagy nem.
2010. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A szülei nem egy ölelkezős fajták, pedig 30 éve együtt vannak. És akkor honnan tudjam, h szeret? Hogy nem unt meg pl.?
2010. márc. 25. 12:40
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha így összeszedem bizonyos tetteit, akkor úgy látom, h nekem van a legyszeretőbb férjem, máskor viszont morgós, de gondolom, ilyen mindenkinél van és nem zárja ki a szeretetet.
2010. márc. 25. 12:41
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az én férjem is ilyen típusú, de mondjuk mi elég frissek vagyunk, és 100%ig tudom, hogy szeret, csak ő máshogy jelzi. Igazából az hogy reggelit csinál, vagy elmosogat vagy felporszívóz , ha fáradt vagyok -ez azt jelzi, hogy értem még ezt is megteszi. Nem tudom.... ha sosem volt ilyen típusú (visszagondolsz a kezdetekre), akkor nincs nagy baj. De ha állandóan cirógatott, meg bókolt, meg rózsacsokrokkal kedveskedett, akkor el lehet gondolkozni. Azonban valahogy azt érzem a leírásodból, a kezdetén se volt egy ilyen típusú, úgyhogy kicsit bolhából elefántot a dolog jellege :))

2010. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van... És nektek nem esne jól egy kicsit több babusgatás? Vagy sose gondoltok erre? Elég a tudat, hogy szeret?
2010. márc. 25. 12:44
 8/24 anonim ***** válasza:
de azért szokott babusgatni, és főleg akkor ha szeretne valamit....:D De úgy a mindennapokban nem angyon . Én megsimogatom a fejét, megpuszilom-ő pl. nem. De ettől még érzem, hogy szeret, és sorolhatnám 2 oldalon keresztül, hogy miből érzem. Ezt valahogy "érzi" az ember....
2010. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én se azt mondom, hogy sose szokott, mert néha-néha van ilyen hangulata, és az nagyon jó :)
2010. márc. 25. 12:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A tettek fontosabbak. Valószínűleg ilyen a személyisége.
2010. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!