Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet az tudni, hogy a...

Honnan lehet az tudni, hogy a férjem nem szeret vagy csak nekem túlzóak az elvárásaim a szeretet kimutatását illetően?

Figyelt kérdés
Én az a fajta vagyok, aki egy kicsit már túlzásba viszi a kimutatást és tőle is elvárom ezt, de ő nem ilyen. Elég nagy szívességeket meg szokott tenni nekem magától, stb, de az állandó ölelgetés, csók neki nem kenyere. Most akkor honnan tudom, h már nem szeret vagy csak ilyen és kész? Régebben több volt azért a szeretgetés, de hát akkor volt rózsaszín köd, most már nincs.
2010. márc. 25. 12:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Nekem úgy jöttek le a mondataid, mintha Te tartanál attól, hogy már nem szeret. Itt a lényeg a "már" jelentésén van, ami a szeretés végét jelentené számodra. Én azt olvasom ki, hogy Te ettől tartasz.

És továbbgondoltad a dolgokat? "Mi van, ha tényleg nem szeret?" És akkor ez miben fog változtatni a hozzáállásodon, az életeden? Szerintem ez a Te igazi kérdésed ...

2010. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod, hogy nem hagyott el. Vannak közös tervei. F
2010. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Valóban tartok egy kicsit attól, hogy mi lesz, ha neadjisten valamikor már nem fog szeretni, de azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül.

Utolsó: köszi. Ja és amúgy mindenki másnak is köszi.

2010. márc. 25. 13:14
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A babusgatást könnyű megjátszani, nem bizonyíték semmire.
2010. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ööö.. igen. Az ő babusgatásai ritkák, de szívből jövők.
2010. márc. 25. 13:20
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha figyelmes,gondoskodó...stb(szóval amilyen egy jó férj akkor semmi okod kételkedni!

Ha átnéz rajtad,nem veszi észre ha téged valami bánt,akkor gáz van.

2010. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Beleolvastam egy könyvbe, azt írták benne, hogy többféle szeretetnyelv van, és az ember egyet, esetleg kettőt tud jól beszélni és érteni.

Ezek: dícsérő szavak, testi kontaktus, apró figyelmességek, ajándékozás,... nem tudom van-e még.


Gondolom gyerekkorban, környezeti hatásra alakul ki, hogy ki milyen lesz, ahogy már írták is előttem. Szóval figyelj oda, hogy hogyan "beszél" neked, na meg néha te is mondhatsz valamit az ő nyelvén. :)

2010. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
Te egy nagyon ráérős feleség lehetsz ha van időd és energiád azzal foglalkozni,hogy vajon eleget ölelget-e és szeret-e. Miért nem azzal foglalkozol amivel kel munka család és fogadd már el,a férjed olyannak amilyen. Akkor tuti sokáig lesztek házasok. Nem az számít, ohgy egy héten hányszor ölel át vagy hányszor mondja szeret,abból tudod ahogy bánik veled:)
2010. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megmondod N E K I hogy kicsit több babusgatásra vágysz és igazán szeret, akkor nem lesz terhére megtenni, még akkor sem, ha nem ilyen típus!
2010. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem ráérősség kérdése, mert ha az ember jó házasságot akar, igenis gondolkodik dolgokon, és nem csak úgy van. Gondolkodni munkába menés vagy porszívózás közben is lehet, nem értem, mi a gondod.
2010. márc. 25. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!