Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret engem a...

Szerintetek szeret engem a férjem?

Figyelt kérdés

Egy bulit tartottunk egy nyaralóban, grilleztünk.

A férjem és a barátai már reggeltől ott voltak.

Én hazajöttem a kislányommal aludni, mert itthon tud nyugodtan pihenni.

Megbeszéltük, hogy ha felkelünk, megyünk le mi is, ugyanúgy mint előző nap.

Felkeltünk, össszekészültünk és mentünk le, viszont a háznál zárt kapu fogadott minket, sehol senki...

Sírni tudtam volna...

Össze-vissza telefonálgattam, senki sem vette fel.


Gondoltam lementek a strandra, lementünk a tűző napsütésben a kislányommal. Végignéztük a szokásos helyünkön, de sehol nem láttuk őket.

Visszamentünk a házhoz, ismét sehol senki.


Így sírva hazamentünk.

Fél óra múlva hívott a férjem, és még én vagyok a "nem normális"...

Jól össze is vesztünk. Annyiba se vett, mint a kocsiban az 5. kereket.


Te mit szólsz ehhez?


2010. júl. 17. 19:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

"pi..áktól"

Nem pin...aa, hanem punc.i!

2010. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem be voltak állva.
2010. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdemelnek annyit a válaszolok hogy vissza irj?? Már több mint egy órája nem válaszolsz!!
2010. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem értelek, komolyan. Miért ne szeretne a férjed? Hogy jutott ez az eszedbe, hogy nem szeret?! Elfelejtett felhívni, biztosan legurított pár sört, ökörködtek a haverokkal, na és? Nem kaptál napszúrást, a kislány is túlélte. Minek mentél utána, össze, vissza? Elég lett volna, hogy megcsörgeted, aztán ha felhív, kiderül, hogy hol vannak. Nem kellett volna össze vissza telefonálgatnod, meg rohangálnod..Remélem azért nem írsz, mert bulizol velük, és éppen azon röhögtök, hogy egy komédiajelenetben is megállná a helyét ez a délután.
2010. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Végül hazajött a férjem egy haverjának a barátnőjével, akit mellesleg nagyon bírok. Neki is van gyereke, tudja mi a dörgés.

Beszélgettünk, végül visszamentünk velük a buliba.

Nemrég jöttünk haza, mert a nagyobbik lányom is már nagyon álmos volt.

Nagyon jól éreztük magunkat!!!

A férjemmel pedig minden rendben. Szeretjük egymást!

2010. júl. 17. 22:43
 16/24 Levendula05 ***** válasza:
96%

Hát ez értelmes dolog volt tőled!!!

A nap hisztije...

2010. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy akkor ez az egész, nagyon rosszul érintett!
2010. júl. 17. 23:21
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

én is féltékeny tipus vagyok, mert nincs önbizalmam és nagyon nem szeretem elveszteni azt aki fontos. Aggódom ha olyasmi történik, ami nem megszokott, pl nem veszi fel telefont, nem hív vissza sokáig, vagy kikapcsolja. Felmerül bennem is mi van ha...?

Jobb ha kiderül az ilyen, minthogy hülyének nézzenek. A pasi miatt is aggódtam volna jól van e.

Amúgy lehet ideges lettem volna, ha a pasim a haverja barinőjével jön haza, mért pont egy nővel jön?

Meg ha az én barátnőmmel jött volna, akkor is ideges lettem volna, mert sose tudni ki az igazi barátnő.

Van aki nem szereti a párját már mégis vele marad kényelemből stb, ezzel nem ilyesztgetni akarlak. De ha totál bíznál a párodban, akkor szerintem nem akadtál volna ki ennyire.

Amúgy válaszolt arra valamit, hogy mért nem vette fel a telefont, és mért nem szólt hogy elmennek onnan?

Amúgy nem kellett ovlna téged lehordania azért, mert sírtál, meg kerested őt, ez olyan, mnitha zavartad volna.

Ha meg haverokkal inni akar, akkor mnodta volna meg előre. Ő a hibás, lelkiismeretfurdalása van, csak szégyenli bevallani és rajtad tölti ki. Az én párom mindig hív, nem neheztel rám ha én nem hívom őt, de nem teher neki az sem ha keresem ritkán. Ő a férfi, ez van, szereti a titokzatos csajokat akikért meg kell küzdeni, főleg ha féltékennyé teszem akkor plána kapar utánam és mégszerelmesebbnek érzi magát, ami nekem jól esik. De ő nem készül ki, mert látja rajtam, hogy szeretem. Időm se lenne megcsalni, meg neki sem, amúgy vagyunk annyira értelmes lények, hogyha nem szeretnénk egymást, nem lennénk együtt, nem csinálnánk közös gyereket. Ha már hosszú idő után nincs szerelem, az nem baj, attól még nem kell újat keresni, mert az az új, lehet csak kihasznál minket, és nem ért meg annyira, mint az a társ, akivel jóban rosszban együtt voltunk éveken át :)Ha mindig mindent meg tudtok beszélni őszintén, azzal megtisztelitek egymást kölcsönösen, és ha látja h szomorú vagy jogosan, még ha nem is tett semmi rosszat, viszont nem hisztizel, akkor ő fog lépni, érdeklődni irántad, többet fog veled törődni, de csak ha tényleg rendes ember és szerelmes. A sok gond meg a meló az nagyon le tudja strapálni az embert. Lehet azt gondolta hogy azt hiszed, neki már nem jár egy kis lazítás a haverokkal. Ezért kell beszélgetni, hogy ne értsétek félre egymást.

Amúgy nem kell lepontozni valakit csak azért, mert az őszinte véleményét elmondja, még ha fáj is az igazság. Ez nem tudni igaz e vagy sem, de az emberek gondolhatnak ezek alapján akármit, ha csak a jót akarod hallani, akkor nincs értelme a kérdésnek, a hazugság az mennyivel jobb?

Nem az a barát aki áltat téged, hanem az aki figyelmeztet.

2010. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ez februárban tényleg időszerű....
2011. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Megcsal a férjed a barátja feleségével...
2011. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!