Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a férjem a...

Miért van az hogy a férjem a focit és a munkát részesiti elönyben pedig azt mondja szeret?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja azért dolgozik annyit hogy jo legyen a megélhetésünk és azért megy focizni mert kell neki a kikapcsolodás de én két éve itthon vagyok gyesen és nem mehettem sehova mert nem tudd haza jönni hogy vigyázzon a lányunkra.nem voltunk sehol közössen mert lenéznek a barátai.
2011. febr. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ajjaj. :( Mintha az én 5-6 évvel ezelőtti történetemet olvasnám. Ugyanez a szöveg. Azért tanull, dolgozik, hogy nekünk jobb legyen. Sportolni meg azért sportolt, mert kell a kikapcsoldás és jó az egészségének. Ő sem vitt a baráti társaságába és egyedül hagyott a gyerekneveléssel. Én ezt kb. a gyerekünk 6 éves koráig bírtam kínkeservesen, aztán elváltam.

Azóta megtaláltam az igazi párom, már a felesége vagyok. Az exférjem meg egyedül van azóta is. Nem csoda. Ilyen emberrel jobb ha senki nem költözik össze.

2011. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat dolgozik,akkor a focira szüksége van. Te is elmehetnél néha,ha mamára vagy barátnőkre rábíznád néha a kicsit. A férjeddel pedig megkellene beszélni,hogy egy-egy alkalommal maradjon ő otthon a picivel.

Azt viszont nem értem,hogy miért néznek le a barátai? Ha ennek valós oka van,akkor változtass rajta.

2011. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs nagy mama és a párom nem engedi hogy valakire rá bizzam a kicsit még a saját testvérére se pedig gyerek orvosi aszisztens a barátai viszont azért nem birnak mert az ő fiuknak a kereszt apja és a kereszt anya pedig a barát testvére és neki szereték volna a férjem csak nem kellet mert csunyácska
2011. febr. 9. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
te jó ég, aki az előző szöveget megérti, az tényleg tud valamit :)
2011. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21:41-nél elvesztettem a fonalat. Nekifutnál még egyszer...?
2011. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
ertem mar, hogy miert nem visz sehova...
2011. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ de mit nem lehet ezen érteni nem bizhatom a gyereket senkire mert nem engedi a férjem ezért nem tudok menni sehova még a barátaimhoz se a másik meg azért utálnak a barátai mert neki csak egy van mert a barátjának a testvérét akarták a feleségének nem engem ezért lett a férjem a kereszt apa a barát fiának különben én sokat jártam hozzájuk csak ki néztek de mindegy aki nem érti az ne is válszoljon köszönöm
2011. febr. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!