Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiáll mellettetek a férjetek?

Kiáll mellettetek a férjetek?

Figyelt kérdés

Ha inzultus ér titeket bárhol (vásárlás közben, strandon, hivatalos helyen, ahol erkölcsi vagy anyagi kár érne titeket kiáll mellettetek a férjetek/párotok?

(Mellettem sajnos nem. Általában az én hibám minden. Mivel tudom, hogy nem áll ki mellettem, így ha valakivel vitába keveredek, akkor sajnos még a hangomat is felemelem egy idő után. Ő ilyenkor azzal érvel, ha szebben vitatkoznék, akkor kiállna. Hát egyszer volt ilyen is, szép csendben tűrtem a kellemetlenséget, de akkor sem avatkozott be.)


2010. júl. 16. 09:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Én elég harcias vagyok, ha igazságtalanság ér, és igen a férjem mindenben kiáll mellettem, bárkivel szemben megvédene, még akkor is ha esetleg nem teljesen van meggyőződve, hogy nekem van igazam. Max utána elmondja. Szerintem a férjed konfliktus kerülő, és ez nem függ össze azzal, hogy vezető pozícióban dolgozik. Én is dolgoztam ilyenben sokáig, és sok magas beosztású embert ismerek, aki szintén nem bírja a konfliktust, veszekedést. Ez emberi tulajdonság, nem nagyon tud változtatni, de beszélj vele, hogy ez rosszul esik neked.
2010. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Hát az én párom kiáll mellettem de azaz igazság h én gyakrabban állok ki mellette mint ő mellettem.Volt már olyan h 1 ismerős átvert minket és ő arrébb ment én meg veszekedtem vele.De akkor is csak azért ment arrébb nehogy megüsse mert akkor kitiltják az országból...:S
2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én ugyan nem élek már együtt a férjemmel, de ha ilyen történt volna velem, és ott lett volna, biztos átrepült volna az az ember a túloldalra. :)
2010. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem mindenki oldja meg a problémáit maga. Feleség vagyok, nem egy üresfejű liba, akinek a magyar hangja a férje.
2010. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Én már beszéltem vele, hogy ezzel semmibe veszi a sérelmeimet, de meg sem hallja. Az üdítős esetnél komolyabb is volt már, csak túl hosszú lenne leírni.
2010. júl. 16. 09:42
 16/39 A kérdező kommentje:

Nem értem az alábbi választ:

"Szerintem mindenki oldja meg a problémáit maga. Feleség vagyok, nem egy üresfejű liba, akinek a magyar hangja a férje."


Szerinted oldjam meg magam?

És ha kirabolnak az utcán, de a férjem megakadályozhatná, akkor gratuláljak neki hozzá?

Minek a társ, ha nem lehet rá számítani a bajban?

A lányom is azzal ért egyet, hogy a férjem nem viselkedik megfelelően.

2010. júl. 16. 09:45
 17/39 anonim ***** válasza:

Mellettem kiáll,bár nem a férjem,hanem élettársam.

Ha nem állna ki,igen csak elgondolkodnék,hogy miért nem.

Nem vagyok üresfejű liba,kitudok állni magamért,de a kérdés nem arról szólt,hogy helyettünk áll-e ki,vagy melletünk.

2010. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi:Úgy akartam írni,hogy a kérdés nem arról szólt,hogy kiáll-e helyettünk,hanem arról,hogy ki áll-e mellettünk :)
2010. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Szerintem sem egy előnyös tulajdonság a konfliktus kerülés, főleg, ha otthon simán tud vitázni velem, csak akkor nem hajlandó, ha mástól ér valamiféle inzultus.
2010. júl. 16. 09:52
 20/39 A kérdező kommentje:

A legutóbbi megjegyzése volt a legsértőbb: "Legyen pozitív kisugárzásod és akkor nem kötnek beléd."

Nekem mindegy milyen a kisugárzásom, ha mosolygok még jobban belém kötnek, mert jókedvem van.

Magyarországon nem látni egy jókedvű embert sem, nem lényeg a pozitív kisugárzás, az is csak ellenszevet kelt.

2010. júl. 16. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!