Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiáll mellettetek a férjetek?

Kiáll mellettetek a férjetek?

Figyelt kérdés

Ha inzultus ér titeket bárhol (vásárlás közben, strandon, hivatalos helyen, ahol erkölcsi vagy anyagi kár érne titeket kiáll mellettetek a férjetek/párotok?

(Mellettem sajnos nem. Általában az én hibám minden. Mivel tudom, hogy nem áll ki mellettem, így ha valakivel vitába keveredek, akkor sajnos még a hangomat is felemelem egy idő után. Ő ilyenkor azzal érvel, ha szebben vitatkoznék, akkor kiállna. Hát egyszer volt ilyen is, szép csendben tűrtem a kellemetlenséget, de akkor sem avatkozott be.)


2010. júl. 16. 09:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiáll mellettem a párom.
2010. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
nem, nem áll ki.
2010. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
Amikor a szüleimmel vitatkoztam, akkor nem állt ki. Egyébként igen.
2010. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Szia,,az első férjem nem állt ki mellettem,, egy mulya fa.. volt már bocs, hogy így írom..anyuka kedvence..nem volt saját véleménye sem akarata..ha vitába keveredtem csendben hallgatott vagy eloldalgott onnan..én el is váltam tőle mert ez így nem volt jó..én kiálltam volna ő érte és úgy gondolom neki is ezt kellett volna tennie...a mostani párom viszont egy állat..már ha valaki hangosabban szól nekem mint kellene ugrik és morog:)) és ez annyira jó érzés!!
2010. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem olyannyira kiáll mellettem, hogy fizikai erőszakot is alkalmazna ha én le nem beszélem róla.
2010. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, ilyen emberrel miért vagytok még együtt??
2010. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Az enyém nem igazán beszari, mivel vezető pozícióban dolgozik. Szerinte a stílusommal van a baj, és ha szépen tudnék vitatkozni, akkor segítene.

Az a baj, hogy elég alacsony vagyok, az arcberendezésem gyerekesnek tűnik pedig már közelítek a 40 felé, így valamiért az emberek szinte gyakrabban kötnek belém még apróságokkal is és még igazságtalanul is.

Nem operáltathatom át magamat, de a külsőm olyan, hogy akármilyen nyugodt vagyok százszor jobban kell érvelnem, hgoy egyáltalán meghallják, amit mondok. Ráadásul ha a férjem csöndben van, akkor az ellenfél azt hiheti, hogy nem nekem ad igazat. Ez szörnyű számomra. Már elválni a korom miatt biztos nem fogok, csak érdekelt, hogy van-e sorstársam, akinek a párja a külvilághoz hasonlóan ellene fordul. Ez így olyan nekem, mintha egyedülálló lennék.

2010. júl. 16. 09:23
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolkodtam már ezen, hogy miért.

Gyávaság?

Vagy nem ért velem egyet?

Aztán arra gondoltam, hogy ha kiállna, hogyan zajlana? Vitatkoznánk tovább hárman? Hm. szép látvány lenne. vagy látványosság?

Amúgy én sem nagyon szoktam vitatkozni senkivel, pont azért, mert elég kínosnak érzem a szitut. Inkább ráhagyom a kötözködőre, legyen boldog és gondoljon, amit akar.


Viszont, ha a gyerekeimbe valaki beleköt, akkor bizony rossz világ van, szégyenérzet félretéve.

2010. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű, volt, hogy szándékosan leöntött valaki üdítővel, pedig fel sem emeltem a hangomat.

Egy idegen egyszerűen elkezdett velem ordítozni, hogy ne álljak oda ahová álltam az élelmiszerüzletben. Először nem szóltam semmit, aztán jött utánam és szórakozott. Rászóltam, hogy most már hagyjon békén. A férjem nem állította le, csak állt mellettem.

A nő meg leöntött üdítővel.

2010. júl. 16. 09:30
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy jobban belegondolok rájövök, hogy az enyém sem áll ki mellettem :(
2010. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!