Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párod céges bulijára?

Elmennél a párod céges bulijára?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz, egy pihenőparkban. Egész napos rendezvény lesz. Lesz főzőverseny is. Kb 80-90 ember lesz, én abból talán 5-6t ismerek a páromon kívűl. Kevés az árnyak, közel van egy tó amiben nem lehet fürdeni, rengeteg szúnyog lesz. Nincs kedvem elmenni. (Mindenki viszi a családját).

Párom meg azt mondta, szó sem lehet róla, hogy itthon maradok. Nem bánnám, ha elmenne nélkülem.


2010. júl. 15. 15:37
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a párommal, hogy elmegyek. Ha nem érzm jól magam, hazajövök.
2010. júl. 16. 08:56
 42/46 anonim ***** válasza:
Ha már elmész, öltözz csinosan, mert biztos lesznek fiatalabb nők is, ne maradj le te sem mellet tük. :) Ilyenkor nagyon ki szokták csípni magukat a nők, sztem se engedd el egyedül a párodat. :D
2010. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Ha csinosan öltözöm, akkor lecsapnak rám a férfiak:D
2010. júl. 16. 12:35
 44/46 anonim ***** válasza:
82%

Örülj neki, hogy hív. Ha nem lenne rád büszke,nem hívna.

Pl. én fogalmam sincs, kikkel dolgozik a párom, de tudom hogy egy vagon fiatal nővel és nagyon zavar engem. Ha megcsalna valamelyikkel, sose tudnám meg, hisz olyan világ, amiben jó ha a létezésemről tudnak, de én ott senki vagyok, nem szólna nekem senki. Ha ismernének, más lenne a helyzet.

Igaz, az én párom eddig egyetlen céges bulira sem ment el, csak moziba néhány pasi munkatársával. Megjegyzem, engem még sose vitt moziba a 2,5 év alatt.

Ha nem hívna téged, azon akadnál ki.

Bár amilyen fiatal vagy, nem csoda ha büszke rád. Ha annyi volnál mint ő, valószínű eszébe se jutna téged oda vinni.

2010. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az a probléma, hogy rosszul lettem, ő eltűnt, én meg hazahozattam magam apuval. Nálam maradt a mobilja. Utánam jött, összevesztünk és megpofozott.. :(

2010. júl. 19. 06:22
 46/46 anonim ***** válasza:
Megpofozott, ez komoly??? Hagyd ott a francba, ez egy állat! Tényleg kár volt elmenned, nem gondoltam, hogy ekkora a baj! Sajnállak, ne maradj vele.
2010. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!