Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párod céges bulijára?

Elmennél a párod céges bulijára?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz, egy pihenőparkban. Egész napos rendezvény lesz. Lesz főzőverseny is. Kb 80-90 ember lesz, én abból talán 5-6t ismerek a páromon kívűl. Kevés az árnyak, közel van egy tó amiben nem lehet fürdeni, rengeteg szúnyog lesz. Nincs kedvem elmenni. (Mindenki viszi a családját).

Párom meg azt mondta, szó sem lehet róla, hogy itthon maradok. Nem bánnám, ha elmenne nélkülem.


2010. júl. 15. 15:37
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
48%

Így már más,ha ő sem megy veled a barátokhoz!Neked nem kötelezséged elmenni ezért...

ÉN MÁR CSAKAZÉRT SEM MENNÉK EL:D:D:D

Tőlem ne követeljen senki olyat,amit én nem akarok:) makacs teremtés vagyok,az egy biztos:D

2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg jó lesz...:)
2010. júl. 15. 16:13
 33/46 anonim ***** válasza:
67%
Ezek után egyértelmű: ne menj! Mondjuk én amúgy sem mennék, ha nincs kedvem, mert a férjemnek sem jó, ha savanyú pofával végigszenvedném az egészet. Fel kéne fognia, hogy te kellemetlenül érzed magad és kész. A családi vagy baráti társaság másabb lenne, de úgy gondolom a munkatársaihoz semmi közöd.
2010. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék vele. Főleg, hogy ragaszkodik hozzá, meg amúgy is: ott lesz mindenkinek a családja. Szóval nem kérdés: én elmennék.
2010. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Vki az előbb azt írta, hogy nem szúrják le mert nem kell szégyenkeznie miatta.

Miattam sem kell mivel nem vasmunkás vagyok, ez egy diplomások gyülekezete buli, nekem is van diplomám és állásom is.

Csak annyit írtam, hogy az ottani férfiközeg szájíze szerint kell beszélni.

Nekem meg nincs kedvem éljenezni, hogy a két közvetlen munkatársának a felesége háztartásbeli három gyerekkel és ez milyen jó a nőnek. Szóval ilyenekről van szó.

2010. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem marad otthon veled?
2010. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

A kor nem számít,szerintem.

Unokatesómmal és keresztapámmal (ő az unokatesóm bátyja) is nagyon jól kijövök,mindent meg tudok velük beszélni komolyan,nagyon jókat tudunk hülyéskedni.Pedig az egyik 28 a másik 34éves.(én 15)


Én a helyedben elmennék,a párom kedvéért.

Öltözz lengén,de ne túl kirívóan,használj szúnyogriasztót,vigyél egy legyezőt(nagyon olcsón lehet venni fából készültet és megfelelően használva csinos is.nekem fából készült van több éve rendszeresen használom és semmi baja,szóval megéri).

Ebben a melegben nem mindenki szereti az alkoholt,egyébként sem kötelező inni.Inkább igyál vizet,gyümölcslevet.


Egy nálad 20évvel idősebbel is megtalálhatod a közös hangot.Ha azt nézzük keresztapám és köztem is van 19 év és nagyon szeretjük egymást (nem csak azért mert rokonok vagyunk) olyan mintha egy nagyon jó barátom lenne.

Legyél kedves,udvarias és nyílt.


Esetleg beszéld meg a pároddal,hogy elmész vele,de ha nem érzed jól magad hagy menj haza:)

15/L

2010. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Nem kérem hogy maradjon itthon, menjen szórakozzon ha ő akar., csak nekem ne tegye kötelezővé.

Több cég (akikkel a párom cége szerződében áll) is lesz a bulin, azért leszünk sokan...

2010. júl. 15. 16:23
 39/46 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék, és megismerkednék a munkatársival. Kíváncsi vagyok, kikkel dolgozik, mert mesél róluk, de személyesen nem ismerem őket. Én nagyon szeretem ezeket a rendezvényeket, szúnyog meg mindenhol van, kend be magad szúnyogriasztóval, elég jól távol tartják a vérszívókat. Ha a férjed is szeretné, akkor butaság lenne nem menni, mindenkinek ott lesz a családja, ő meg legyen egyedül?? Örülj neki, hogy veled szeretne menni.
2010. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem akadály, én 30 vagyok, de nekem mindegy, hogy 18 évesek vagy 60 évesek lesznek, én mindenkivel szívesen ismerkedek. Jó különböző nézőpontokat látni, nagyon érdekes embereket lehet megismerni, ha vegyes a társaság. Szerintem túlságosan zárkózott vagy, és nem szeretsz idegen társaságba menni, de próbáld ki, meglátod nagyon jó lesz, csak legyél nyitott másokra!
2010. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!