Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párod céges bulijára?

Elmennél a párod céges bulijára?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz, egy pihenőparkban. Egész napos rendezvény lesz. Lesz főzőverseny is. Kb 80-90 ember lesz, én abból talán 5-6t ismerek a páromon kívűl. Kevés az árnyak, közel van egy tó amiben nem lehet fürdeni, rengeteg szúnyog lesz. Nincs kedvem elmenni. (Mindenki viszi a családját).

Párom meg azt mondta, szó sem lehet róla, hogy itthon maradok. Nem bánnám, ha elmenne nélkülem.


2010. júl. 15. 15:37
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Ő sem jött el soha semmilyen baráti összejövetelemre. Ő nem kíváncsi a barátaimra, én mért legyek az ő munkatársaira?
2010. júl. 15. 15:49
 12/46 A kérdező kommentje:
Végülis ha nem érzem jól magam, legfeljebb hazajövök.
2010. júl. 15. 15:49
 13/46 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj az egy nehéz korosztály, ha vmi rosszat csinálsz téged is majd jól leszúr a férjed mint engem szokott.

Ne menj, szerintem.

2010. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
80%
Na ha ő sem megy a tiédre akkor egyértelmű hogy neked sem kell.
2010. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
20 évesen nem biztos, hogy jól érezném magam a 35-55 évesekkel..:S
2010. júl. 15. 15:52
 16/46 anonim válasza:
100%
Nekünk is lesz nemsokára ilyen ,én-ha minden igaz- menni fogok,kb ugyan ez a felállás.A kollégái rettenetesek 90%-ban,a főnökének meg lehet hogy bepancsolok egyet.Én asszem élvezni fogom,ivás nélkül is.Különösebben nem fognak megkedvelni,de már nem én leszek a "nemlétező" barátnő,mert még onnan csak 1 ember látott.Szerintem megnézheted kik a kollégái,és kérj cserébe ellenszolgáltatást. Hmm?? :)
2010. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
75%
ellenszolgáltatás? gyémántgyűrű?
2010. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
81%

Én elmennék, tök jó, még ha nagy a korkülönbség is. Voltam már a párom céges buliján, több rendezvényen is. Engem soha nem szúrt le mit mondjak, nem szégyenkezik miatta, sőt sok esetben még büszke is rám. Szóval nálunk nincs bunkózás céges buli miatt.

Tudom, rossz lehet nekem, mert én is láttam huszanévest álldogálni és nézni ki a fejéből. Bár még én is fiatal vagyok, húszas éveim végén, de igyekszem szót érteni idősebbekkel is.

Fel a fejjel, próbáld ki magad!

2010. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
én kedden voltam egy hasonlón! bár ott lehetett fürdeni a tóban és nem voltak szúnyogok, de ezek apróságok... meg én apámén voltam, de ott volt a felesége is, meg a tesóim. a lényeg hogy nagyon jó volt, és én sem ismertem rajtuk kívül csak 1 embert max. Biztos jó lesz! 19L
2010. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
mi a foglalkozása?
2010. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!