Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párod céges bulijára?

Elmennél a párod céges bulijára?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz, egy pihenőparkban. Egész napos rendezvény lesz. Lesz főzőverseny is. Kb 80-90 ember lesz, én abból talán 5-6t ismerek a páromon kívűl. Kevés az árnyak, közel van egy tó amiben nem lehet fürdeni, rengeteg szúnyog lesz. Nincs kedvem elmenni. (Mindenki viszi a családját).

Párom meg azt mondta, szó sem lehet róla, hogy itthon maradok. Nem bánnám, ha elmenne nélkülem.


2010. júl. 15. 15:37
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért nem szeretnék elmenni, mert nagyon meleg lesz, nincs fürdési lehetőség, alig ismerek valakit, sok a szúnyog és egyáltalán nem vagyok az a bulizós fajta.

Folyamatosan cikiznének, mert nem vagyok hajlandó semmilyen alkohol tartalmút meginni...

2010. júl. 15. 15:39
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék. 1 napot ki lehet bírni.

Nekem is rosszul esene, ha a párom nem jönne velem ilyen "családos" bulikra.

Részletkérdés, hány embert ismersz, és iszol-e. Ez nem rólad szól.

2010. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam a párom céges buliján, nem is egyen! Voltam hasonló bulin is amit említettél. Nos, szúnyog ellen van riasztó, inni nem kell, cikizés még csak feltételezés. Inkább arról van szó, hogy nem akarsz elmenni. Tök szar lesz a párodnak, hogy mindenkinek lesz ott valaki a családjából csak neki nem. Összetartozás, összetartás. Semmi más nem kell.
2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
50%

Én nem megyek már, mindig füllenteni kell mindenről és a férjem érdekeit, karrierjét szem előtt tartva beszélgetni és sokat mosolyogni.

Bájbuli.

Ha "rosszat mondok" akkor leszid.

2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
63%
ha nincs kedved,ne menj!A párodnak megkell érteni,hogy nem szívesen mozdulsz ki ilyen melegbe,főleg nem ismeretlen embereket közé.Mondjuk szerezhetnél barátokat onnan is,dehát istenem-ha nem akarsz,ne menj!
2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ezen múlik a kedvesed boldogsága, akkor menj el.

Hidd el nagyon hálás lesz érte. ^^

Képzeld, magad az ő helyébe, mindenki viszi a párját ő meg egyedül ácsorogna, és mindenki kérdezgetné: Hát te egyedül jöttél?

2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
ez jó én is antialkoholista vagyok
2010. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretné, hogy vele legyek akkor én elmennék.


Most nem rólad van szó (meleg, szúnyog, vízhiány) hanem róla. Ne legyél önző! Menj el. Biztos fontos neki, hogy mellette legyél.

2010. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Az ott levők mind 20-30 vagy akár 40 évvel idősebbek mint én.
2010. júl. 15. 15:47
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ferjed keszul erre a bulira akkor szerintem mellette a helyed,azert hogy nem ismersz sok embert nem kell tartanod majd most megismerkedtek:)Amugy meg ha mindenki viszi a csaladot akkor kicsit furan erezne magat a ferjed ha o egyedul menne,egesz nap magyarazkodnia kellene miert nem mentel el(ciki)hatha meg jol is erzed magad a vegen:)ott a helyed:)ja..szerintem:)))
2010. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!