Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, tényleg. Megadom neki a kellő tiszteletet mindig, nem járok el éjszakázni, nem rúgok be SOHA, nem cigizek drogozok. Van egy barátom, és szeretnék nála aludni. Nem azért hogy lefeküdjünk, azt még nem tervezzük(házasságig várunk, mindegy milyen okból, ne kritizáljatok)Egyszerűen szeretném azt, hogy együtt ébredjünk, együtt aludjunk.A sráccal egyébként 7 hónapja leszünk együtt jövő héten.( Anyukám szerint ez nem normális vágy, hogy szeretnék vele kelni vele feküdni, ez abnormális)

Ez még csak az egyik probléma. Mindenért kritizál, semmi se jó úgy ahogy van. Pl: Egy süteményének ragadós a teteje, és odaadja a kezembe, hogy levigyem a kocsihoz. Mire odaadja, a fólia a sütin a tortához ragadt. Odaérünk naygszülőkhöz, és ronda lett a süti, persze. És ordít velem minősíthetetlen hangnemben, hogy hogy tehettem ezt.(Mert én vagyok az oka, rosszul vittem a sütit)

Olyat is modnott már, hogy inkább halna meg rákban, minthogy velem kelljen élnie.

Másik sztori: Volt egy kutyánk. Idegbeteg volt szegény, és nekemrontott. A nyakamnak( a kezemmel védtem a nyakam, nem lett bajom végül)Anyukám hónapokig hagyta így a helyzetet, holott mindennap nekem rontott a kutya. A kutyát jobban szereti mint engem(érezteti, és modnja is)

Még egy:nem engedi hogy leborotváljam ott lenn(ezt csak azért írom, hogy lássátok mennyi jogom van a saját testemhez)Mert ellenőrzi hogy leszedettem-e a szőrt.

Néhány információ rólam: Jól tanulok, nyáron végig kötelezőket olvastam(20 kötelező)+Kisérettségikre tanultam.Sokszor segítek otthon(mosogatás, porszívózás, néha főzés, bevásárlás)Volt már pár öngyilkossági kísérletem, de mind segélykérés céljából (ájultra gyógyszerezés)És 17,5 éves vagyok

Bocsánat az esetleges félregépelésekért, helyesírási hibákért, ideges vagyok.Köszönöm annak aki végigolvasta


2011. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Akkor albérlet marad.

De gondolom, ő nem segítene bele? Meg a nagyszülők sem...


Sajnos még nem vagy felnőtt sem.

A legvégső eset az lenne, ha Te magad kérvényeznéd az illetékes szerveknél, hogy ezt az időt, míg nem leszel 18, töltsd nevelő intézetben... Bár, ahhoz már tényleg kétségbeesettnek kell lenni...

2011. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudok egy pár dologban segíteni,az én anyám ennél sokkal durvább eset.Én is debreceni vagyok,ha gondolod írj privit.Kitartás......
2011. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen egy anya? Az ilyet nem is nevezném annak... :(((

Ezek szörnyű dolgok, amiket leírtál. Mi az hogy abnormális ha a barátodnál szeretnél aludni? Meg hogy megtiltja neked, hogy borotváld magad? Semmi köze nincs ahhoz, hogy mit kezdesz a testeddel. A jelszavaidat pedig szerintem változtasd meg valami bonyolultra, hogy ne tudja kitalálni őket. A legfontosabb pedig, hogy tegyél meg mindent annak érdekében, hogy elszabadulj onnan, mert így nem lehet élni. :(

Ne szégyellj segítséget kérni a barátnődtől! Ha igazi barátnő, akkor megpróbál segíteni, ha másban nem is, legalább abban, hogy meghallgat téged.

Szerintem te egy kedves, értelmes lány vagy, nagyon sajnállak, hogy így kell élned, és kívánom neked, hogy sikerüljön elköltöznöd onnan minél hamarabb. Próbálj keresni albérletet, ebben az időszakban úgyis sok diák keres maga mellé társakat, hogy olcsóbban megússzák.

Ha pedig szeretnéd valakinek elmondani ami bánt, vagy egyszerűen csak beszélgetni akarsz, akkor nyugodtan írj nekem privátot! :)


22/L

2011. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ne kérd ki anyukád engedélyét, nyugodtan aludj a barátodnál, szőrteleníts és ne avasd be a magánéletedbe. Legyél határozott, ne hagyd, hogy uralkodjon feletted. Na és ha ezek után szemét lesz veled? Kit érdekel, eddig is az volt :D De legalább jobban érzed magad és nem parancsolgathat neked.

Ha esetleg ordítozni támad kedve, akkor meg hagyd rá, menj el a közeléből és csak nevesd ki :)

Én is így viselkedem anyámmal mert jelentéktelen dolgok miatt ordibál velem és ilyenkor hallom a hangjában az utálatot. Erre a legjobb módszerem, hogy ott hagyom hadd főljön a levében :)

Szóval a lényeg, hogy mutasd meg neki: nem Ő a főnök!

2011. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17%

Én is debrecenben lakom, ez a probléma.



Miiéééért a várost kell hibáztatni?! És kisbetűvel kezdeni?

Anyukád tényleg nem tisztel téged, és ha a kutyáját is jobban szereti nálad, akkor semmit sem érdemel tőled. Azt jól teszed, hogy tanulsz, a többi viszont már "felesleges". Költözz el mielőbb. És nem muszáj itthon, ha már így utálod ezt a várost..

2011. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te nagyon felfogtad mi is a szitu!

Nem a várost utálja, hanem, hogy mivel itt lakik a barátja is, ezért nem tud messzire költözni az anyjától, ha összeköltözik a barátjával, akkor is egy városban lesz az anyjával.

2011. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
4%
......... és ha felfogtam, már nem lehet más véleményem? ajj, annyira sok eszetek van. pontozzátok le ezt is leszarom
2011. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Köszi a válaszokat. Ma folytatta a hülyeségét. Nem bírom. Köszi a válaszokat, nagyon aranoysak vagytok
2011. aug. 8. 17:24
 29/31 anonim válasza:
32%
Cibáld el a pszichiátriára. Valószínűleg szkizofrén. De kamion. (Vagy minimum neurotikus)
2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Biztosan nem skizofrén:) A neurotikus az nem tudom milyen, utána nézek:)
2011. aug. 9. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!