Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, tényleg. Megadom neki a kellő tiszteletet mindig, nem járok el éjszakázni, nem rúgok be SOHA, nem cigizek drogozok. Van egy barátom, és szeretnék nála aludni. Nem azért hogy lefeküdjünk, azt még nem tervezzük(házasságig várunk, mindegy milyen okból, ne kritizáljatok)Egyszerűen szeretném azt, hogy együtt ébredjünk, együtt aludjunk.A sráccal egyébként 7 hónapja leszünk együtt jövő héten.( Anyukám szerint ez nem normális vágy, hogy szeretnék vele kelni vele feküdni, ez abnormális)

Ez még csak az egyik probléma. Mindenért kritizál, semmi se jó úgy ahogy van. Pl: Egy süteményének ragadós a teteje, és odaadja a kezembe, hogy levigyem a kocsihoz. Mire odaadja, a fólia a sütin a tortához ragadt. Odaérünk naygszülőkhöz, és ronda lett a süti, persze. És ordít velem minősíthetetlen hangnemben, hogy hogy tehettem ezt.(Mert én vagyok az oka, rosszul vittem a sütit)

Olyat is modnott már, hogy inkább halna meg rákban, minthogy velem kelljen élnie.

Másik sztori: Volt egy kutyánk. Idegbeteg volt szegény, és nekemrontott. A nyakamnak( a kezemmel védtem a nyakam, nem lett bajom végül)Anyukám hónapokig hagyta így a helyzetet, holott mindennap nekem rontott a kutya. A kutyát jobban szereti mint engem(érezteti, és modnja is)

Még egy:nem engedi hogy leborotváljam ott lenn(ezt csak azért írom, hogy lássátok mennyi jogom van a saját testemhez)Mert ellenőrzi hogy leszedettem-e a szőrt.

Néhány információ rólam: Jól tanulok, nyáron végig kötelezőket olvastam(20 kötelező)+Kisérettségikre tanultam.Sokszor segítek otthon(mosogatás, porszívózás, néha főzés, bevásárlás)Volt már pár öngyilkossági kísérletem, de mind segélykérés céljából (ájultra gyógyszerezés)És 17,5 éves vagyok

Bocsánat az esetleges félregépelésekért, helyesírási hibákért, ideges vagyok.Köszönöm annak aki végigolvasta


2011. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, feltörte már az e-mailom, facebookom, gyakorikérdések-es profilom, hogy hátha irosgatok valamit róla. Nyilván talált(ki kell néha öntenem a szívemet, nem bírnám így tovább csinálni)
2011. aug. 7. 23:42
 2/31 anonim ***** válasza:
58%

Várj még 18 éves korodig, aztán már elvileg felnőtt vagy.

Költözz el.

2011. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem anyud nem normális.Már egy érett nő vagy,egy év múlva 18 leszel és leellenőrzi,hogy mikor szedeted le a szőrt a hogymondjákodról?!És milyen az már,hogy azon akad ki,mert a süti hozzá ért a fóliához?!Szerintem el kéne mennie pszichológushoz,mert ez nem normális.Én a helyedben azért is elmennék a barátodhoz aludni.Nagyon sajnállak,amúgy édesapáddal mi a helyzet?(bocsi a tolakodásért)
2011. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hová? Apukám alkoholista, hozzá nem megyek, nagyanyám őrült. Nagyszüleim mindig anyumat védik(mostanában azért nem) de nem szeretnék rátelepülni két idős emberre.Egy albérletet+kaját nem tudnék fenntartani egyedül, úgy hogy munkám se lesz valószínüleg(kapcsolatok nélkül nem tudok szerezni)
2011. aug. 7. 23:47
 5/31 A kérdező kommentje:
5 rokonom van össz-vissz:((Anyum, Apum, Nagyszülők, és egy Nagymama Idén már komolyan elgondolkodtam az elköltözésen.Orvosi egyetemet segítség nélkül nehéz lenne elvégezni(Úgy is, hogy folymaatosan ordítoznak veled, és félelemben élsz)
2011. aug. 7. 23:49
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Barátokkal hogy állsz?:(
2011. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

erre annyit tudok mondani, hogy sajnálom

igazából hasznos tanácsot nem tudok mondani

mondanám hogy beszéljétek meg, de szerintem az nem használna, egyébként kitartás, tudom hogy nehéz, de akkor is

nekem egy aranyos és kedves lánynak tűnsz és nem hiszem h megérdemelnéd ezt

kutyával kapcsolatba annyit, hogy fegyelmezni kéne valahogy

hátha ez segít: *****

meg Cesar Millan munkássága is hasznos lehet

ne légy szomorú, nem érdemled meg

mondom kedvesnek és aranyosnak tűnsz

bocsi, hogy nem tudok segíteni



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Az anyukád régimódi nagyon. És ahogy olvasom a dolgokat, nem érdemli meg, hogy tiszteld, hiszen ő sem tisztel. Szerintem egyszerűen ne kérd az engedélyét, ennyi... Tudom nehéz lesz neked, mert elég jó kislány vagy(ami jó dolog!kivétel ha olyan az anyud aki nem értékeli) de a talpadra kell állnod. Avval kezd, hogy leállítod az anyádat. Mi az, hogy ellenőrizni, hogy ott lent borotválod-e?! Nem az az abnormális, hogy a fiúdnál akarsz aludni, ha nem az anyukád az! Ne hagyd magad! Mást úgy se tudsz tenni....Esetleg nem tudnál ideiglenesen a barátodhoz költözni?
2011. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát jó kis családod van, nem irigyellek. Te normális vagy, normális életet akarsz, de ilyen környezetben nem lehet normálisan élni. Mindjárt nagykorú vagy, szerezz valami munkát esetleg még a suli mellett, mire leérettségizel összegyűlik valamennyi pénz, amiből esetleg albérletbe tudsz menni.

Neked ki kell esned otthonról, mert be fogsz golyózni.

2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm van, de hozzá nem mehetnék sajnos:SSzégyellem megkérdezni: Szija bocsi, anyumat idegosztályra kéne zárni, nem lakhatnék nálatok?Meg nem is férnék el:(
2011. aug. 7. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!