Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, tényleg. Megadom neki a kellő tiszteletet mindig, nem járok el éjszakázni, nem rúgok be SOHA, nem cigizek drogozok. Van egy barátom, és szeretnék nála aludni. Nem azért hogy lefeküdjünk, azt még nem tervezzük(házasságig várunk, mindegy milyen okból, ne kritizáljatok)Egyszerűen szeretném azt, hogy együtt ébredjünk, együtt aludjunk.A sráccal egyébként 7 hónapja leszünk együtt jövő héten.( Anyukám szerint ez nem normális vágy, hogy szeretnék vele kelni vele feküdni, ez abnormális)

Ez még csak az egyik probléma. Mindenért kritizál, semmi se jó úgy ahogy van. Pl: Egy süteményének ragadós a teteje, és odaadja a kezembe, hogy levigyem a kocsihoz. Mire odaadja, a fólia a sütin a tortához ragadt. Odaérünk naygszülőkhöz, és ronda lett a süti, persze. És ordít velem minősíthetetlen hangnemben, hogy hogy tehettem ezt.(Mert én vagyok az oka, rosszul vittem a sütit)

Olyat is modnott már, hogy inkább halna meg rákban, minthogy velem kelljen élnie.

Másik sztori: Volt egy kutyánk. Idegbeteg volt szegény, és nekemrontott. A nyakamnak( a kezemmel védtem a nyakam, nem lett bajom végül)Anyukám hónapokig hagyta így a helyzetet, holott mindennap nekem rontott a kutya. A kutyát jobban szereti mint engem(érezteti, és modnja is)

Még egy:nem engedi hogy leborotváljam ott lenn(ezt csak azért írom, hogy lássátok mennyi jogom van a saját testemhez)Mert ellenőrzi hogy leszedettem-e a szőrt.

Néhány információ rólam: Jól tanulok, nyáron végig kötelezőket olvastam(20 kötelező)+Kisérettségikre tanultam.Sokszor segítek otthon(mosogatás, porszívózás, néha főzés, bevásárlás)Volt már pár öngyilkossági kísérletem, de mind segélykérés céljából (ájultra gyógyszerezés)És 17,5 éves vagyok

Bocsánat az esetleges félregépelésekért, helyesírási hibákért, ideges vagyok.Köszönöm annak aki végigolvasta


2011. aug. 7. 23:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben. De ott a barátod, ő hány éves, mit tanul? Nem tudnátok együtt kezdeni valamit?
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Néha már látom hogy hasonlítok rá:S A kutyás bejegyzésesnek: A kutyát próbálta megnevelni egy kutyapszichológus, de a padlóra is fröccsent vér, úgy megharapta(Nem viccelek!Teljesen komoly!Amúgy elköltözött végre a kis dög:)
2011. aug. 7. 23:55
 13/31 anonim ***** válasza:
19%

Na és mit szósz ahhoz, amit írtam?

Hogy dolgozni kellene menni?

2011. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ő most fog érettségizni idén.Sajnos Debrecenben(lakóhelyén) tanul tovább, hozzá nem mehetek(nem egyedül lakik). De msot hogy így ezt kiírtam magamból sokkal jobb:) És így látva a problémám elköltöznék otthonról
2011. aug. 7. 23:57
 15/31 A kérdező kommentje:
Idén nyáron is próbáltam munkát találni. Őszintén, mindenhol regisztrálva voltam(tudom hogy nem túl szabályos)És nem találtam munkát.Nem hívtak vissza sehová, mert a 18-on felülieket részesítik előnyben.
2011. aug. 7. 23:59
 16/31 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sok ember keres lakótársat, esetleg kereshetnél ilyen hirdetéseket, kevesebb pénzből is megvan a lakás, és költözhetnél debrecenbe barátodhoz, ott meg keresgess munkát, még egy mekiben való meló is jobb mint otthon. kitartás, nem veled van a baj, hanem anyáddal.. csodálom h ezek után szereted és tiszteled ezt a nőt.
2011. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

De az hogy lehet, hogy nincsenek unokatestvéreid, nagybátyáid, nagynénéid? Keresztszülők?


Te nem ott laksz? Messze laktok egymástól? Te nem tudsz Debrecenbe menni? Ott is van orvosi, és bérelhetnétek együtt az albérletet.

2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy így kell élned. Merrefelé laksz? Írj privit:)

2011. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz kihez költözni,akkor sajnos meg kell várnod a következő évet.Addig meg nagyon jól kell tanulnod,hogy felvegyenek valahova egyetemre,főiskolába.Lehetőleg másik városba,jó messzire az anyádtól.És persze jelentkezni kollégiumba.Mivel egyedül nevel téged+jól tanulsz biztos bejutsz valamelyik kollégiumba a főiskolán/egyetemen.

És próbálj eljárni iskola pszichológushoz titokban :(

kitartás!!!!!!!

2011. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én is debrecenben lakom, ez a probléma.
2011. aug. 8. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!