Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Anyukámmal kapcsol...

Mit tegyek? Anyukámmal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

-Anyának a férje az én nevelőapám.

anya összeveszett vele és elhagyta.

de az már háromszor történt és mindig megbocsátott neki.

Én azt mondtam ha visszafogadja akkor én költözök apához.

És a testvérem is.

Nevelőapám elvitte a két öcsémet is ami persze tölle van...

10 nap után megbocsátott neki és a kisöcséim is visszakerültek..

Apával beszélt a testvérem és én hogy oda költözünk.

de haraxik anya azt mondja hogy hátba támadjuk de a testvéremmel mi tudjuk jol mert anya csak a pénzért szeretné hogy ottmaradjunk mert egy kicsit szükösen élünk.

de hozzá teszem a rajzfelszerelésemet sem vette meg év eleje ota.

ha odaköltöznék mindenem meglenne mivel apa gazdag.

és apa meg anya együtt dolgoznak

és azt mondta apa hogy ha oda költözünk akkor anyának kell a gyerektartást adnia és 1 honapot kap hogy keressen munkát mivel ő a fönök.

.szoval ha elmegyünk akkor szereznie kell egy állást mivel kirugja.

de viszont nem is helyes h apa meg anya együtt dolgoznak mert még félre érthetik és apának a felesége is féltékeny és a nevelöapám is.

mit tegyek??????


2011. jan. 5. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért csak akkor rúgná ki apátok anyátokat, ha ti hozzá költöznétek?
2011. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mivel azért fogadta be a munkájába mert minket el tudjon tartani szal semmi közük egymáshoz és még mindig ö tart miknket mert a nevelöapám alig dolgozik
2011. jan. 5. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz a szülőhöz költözz, akihez vonzódsz lelkileg is. Nem csak az anyagiak a fontosak. Gondolod apukádnál jobb lenne? Az ő felesége elfogadna benneteket? Ott nincs közös gyerek?
2011. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én vagyok a figyelmetlen, de pontosan miért is akartok költözni? csak a pénz miatt? (egyébként ezt is megérteném), vagy valami baj van a nevelőapatokkal?
2011. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát mikor apukám németbe megy ugye dolgozni hozza az árut én egész héten idegbeteg vok h ne legyen semmi baja.apához jobban kötödöm mint anyához mert anya nem sokat foglalkozik velem.apukám felesége nagyon rendes nagyon sok titkot tud amit apa nem....és nagyon jo barátnő is egyben.igen van közös gyerek de őt nagyon szeretem és nem vagyok rá féltékeny.és igen nevelőapám iszik...most nem mert anya azt mondja egyböl elhagyná de 77 ezrett italokra költötte és rá emelte a kezét nem egyszer anyára és nevelőapám anyját is ki nem állhatom..ráadásul cigányok mi meg magyarok vagyunk..
2011. jan. 5. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

hol leszel idegileg, testileg-lelkileg nagyobb biztonságban?

oda menj, a többi meg ne érdekeljen, mert magukat úgy teszik tönkre, ahogy akarják, de téged meg a testvéredet ne kutyulják bele!

a gyerektartás úgy tűnik, a piára megy

2011. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor már meg is adtad a kérdésedre a választ. Döntöttél! Anyád meg maradjon a cigánnyal, hagyd őt vele élni. Majd rájön később, hogy ti többet értetek, mint a cigány párja, de akkor már késő lesz?
2011. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát már nem isznak amiota az történt..nem vagyok egy faj gyülölö tipus de pff..nem tudok mást mondani rájuk minthogy mocskok.meg ebben a házban nagyon sok verekedés is volt...meg a nevelöapám is mindig a szájára veszi apámat h anya szopja ki a faszát az apádnak meg ilyenek.biztonságban mind a kettönél érzem a biztonságot kivéve amikor isznak..de már nem szoktak
2011. jan. 5. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikusnak tűnsz azok alapján, amiket írsz. Mármint tipikusan olyan embernek (gyereknek), akit a családi helyzete tart vissza az életben az előrejutástól, ami nagyon szomorú dolog. Remélem, hogy akármi is lesz, boldog leszel és kiegyensúlyozott.
2011. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedves vagy:))én is remélem bár a nagybátyám azt mondta hogy sokat fogok ott sirni anya miatt..:( ez nagyon megrémisztett de nem tart vissza attol hogy ebből a rossz környezetből kijussak...bár anya tényleg nagyon fog hiányozni hisz ő hozott a világra és ő nevelt fel..
2011. jan. 5. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!