Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért szeretik jobban, mint...

Miért szeretik jobban, mint engem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lelkiállapotban vagyok és nem látok kiutat belőle. Van egy húgom, aki mindenben mindig előnyt élvezett a szüleink által. Ő mindent megtehetett következmények nélkül, míg engem mindenért leszidtak és semmibe vettek. Én nem vagyok se jó, se okos, se szép, se semmi ami pozitív a szemükben. Sőt én mindig mindent csak rosszul csinálok, semmirekellő vagyok. Én régen nem mehettem abba a gimnáziumba, amelyikbe a barátaim. A húgom azt választhatott, amit akart magának. 18 éves korom óta könyörögtem egy laptopért, hogy könnyebben tudjak tanulni. 23 évesen kaptam csak meg, egy használtat, ami rossz is. Tesóm, amint azt mondta szeretne kapott egy vadiújat. Most, ami szintén gyötri a lelkem, hogy egy hónapra kiküldik Amerikába. Kiskorom óta vágyom oda. Többször könyörögtem, hogy kimehessek, mert egyik ismerősünk gyerekére kell vigyázni. Neki természetesen ezt is engedik és mivel nem tudom elrejteni szomorúságom 2 napja baszogatnak, hogy hogy lehetek ilyen irigy és stb. Nem vagyok az, de nagyon fáj, hogy ő mindig mindenben előnyt élvezett, pedig ő a kisebb. A tárgyi dolgok nem érdekelnének annyira, de a szeretetüket is felé mutatják csak ki. Neki mindent elnéztek mindig, minden vágya teljesült. Amíg dédmamám élt, ő volt az egyetlen akihez kötődtem és tudtam rá számítani. De sajnos ő is már 10 éve, hogy meghalt. 4 éve vagyok együtt a párommal, ha ő nem lenne már rég feladtam volna a harcot. Valaki van ugyanilyen helyzetben? Hogyan tudnék túllépni ezen? Nagyon fáj és megtört a lelkem. Ezt senki se érzi át, csak én:(
2011. jún. 4. 21:42
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
04:21: Bocsáss meg, de nem László a keresztneved? :)
2011. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

...békesség Istentől... (Fil. 1:2)


04:21: Bocsáss meg, de nem László a keresztneved? :)


Erre a bejegyzésre gondolsz?

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-06 04:21

2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Igen.
2011. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!