Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy egyesek a kisebbik gyereküket jobban szeretik, mint a nagyobbat?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek lett egy testvére, aki most 1 éves. És pl. olyanokat csinálnak, hogy a nagyszülei mondogatják, hogy ő a kedvenc unokájuk, meg a szülők már most az 1 éves gyerekre íratták a házat. Barátnőmet ez nagyon kikészíti, mert milyen már, hogy így semmibe veszik. Szerintetek nem durva? Hogy lehetnek ilyen szülők?

18/F


2011. febr. 26. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

A gyomrom felfordul, ha ilyet olvasok. A világon nincs undorítóbb a kivételezésnél..

Szegény lány :(:(

2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

fake :)


1 éves gyerekre íratták a házat, persze... :)

2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Úristen,ezek aztán a szülök.

Legyél a barátnőd mellett!!

2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Durva én is így vagyok vele hogy öcsémet jobban szeretik mint engem ja és öcsém 11 éves és már most tudja hogya ház az övé lesz és már mondja is hogy menjek innen mert ez az övé .
2011. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

A a nőd már van 18 neki minek mondjanak ieneket?

Én kajak örülök már ha nem mondják a bókjaikat.


Nem gáz ez csak régen láttak kisgyereket és most Ő a kedvenc.

Majd 9év múlva nem így lesz.

Csövi.

18/F

2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Lehet én vagyok a hülye, de nem amerikában élünk, ahol még a konyhamalacra is írathatod a házat.

Egy 1 éves gyerek nekem kissé fiatalkorúnak tűnik ehhez.

2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ráírathatja, sőt még az intrauterin életében is örökölhet. Ezt törvény nem tiltja, pusztán addig nem kapja készhez,csak a gyám.
2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is megy a kivételezés. Családi hagyomány,a nagymamám 4 gyerekből egyre hagy mindent,aki persze az ég világon soha nem csinált semmit. Nálunk a húgom a kis hercegnő,hetente több ezer forintos játékok,csak azért mert sírva fakad ha nem kap meg valamit,ha én kérek 500 forintot (3 napra elegendő) reggelire már pénzszóró ribanc vagyok és feleslegesen költöm a pénzt. De én nem szólok,elvégre tényleg a húgom a kisebb,neki jóval több odafigyelésre van szüksége de mondjuk az nem oda figyelés,hogy "nesze itt a játékod,játsszál."

15/L

2011. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 a_maestro_főnök ***** válasza:
81%

figyelj ez baromság hogy régen láttak kisgyereket.. 4en vagyunk tesók én legfiatalabb 17 legidősebb 28.. 10 év van köztünk, és idősebb tesóm az isten. aki mindent megold, és mindent tud és mindig jó és a ő a szent. én meg a kis hülye aki mindent elb*sz és tönkretesz, na meg semmit sem képes egyedül megcsinálni. nálunk tehát az a szitkó hogy én,a kicsi vagyok az akit nem bírnak, és nem is nagyon foglalkoztak velem amikor kissebb voltam, akkor is inkább a legidősebb tesóm foglalkozott velem, ha ráért, de nem igazán ő sem. nagyon szeretem a tesóimat, talán a legidősebbet a leginkább, mert a középső bátyáim még annyit sem foglalkoznak velem,mint ő, és mindig akadályoznak meg keresztbe tesznek és ki nem segítenének semmiben, de én legyek a szolgálatukra..

csak az a szívás nálunk hogy a legidősebbet soha nem fogják "elengedni" a szüleim, soha nem lesz normális élete, mert mindig ott lesznek a nyakába. nekem meg a minap elkezdik : költözzél mér el innen a p...ba, elég volt már belőled..

(??????????? csak ennyit tudtam rá mondani.)

2011. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is ez volt, engem kitagadtak, mert nem ugráltam kedvük szerint, tesómé lesz minden.

Mondjuk nem izgat, mert nem leszek talpnyaló, jobban esik megdolgoznom azért, amim van, de az húz fel, hogy közben tesóm azt terjeszti, hogy én sírok a vagyon után, meg hogy titokban szövetkezek, meg ilyenek.

Csak ezt sajnálom, hogy leéget mások előtt feleslegesen.

2011. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!