Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vendégségbe ételt vinni magammal?

Vendégségbe ételt vinni magammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám, ami jelenleg nem is olyan kicsi..

Hétvégén barátomnál nagy családi találkozó lesz, ahova én is "hivatalos" vagyok. Ez lenne az első alkalom amikor találkozok párom szüleivel (tesói ismernek, velük nagyon jól kijövök). Ami gond : a szülők igazi falusi emberek, elég maradiak.. (párom és tesói totál nem ilyenek, nem is igazán vannak jóban a szülőkkel)

Elvileg nagy iszom-eszem találkozó lesz, tele igazi falusi kajákkal, hús hússal, tészta tésztával, töltött káposzta töltött káposztával..

Én viszont glutén és laktóz érzékeny vagyok, és emellett vega is. Nem igazán lenne étel számomra.. max a savanyúság :DD

Párom már mondta otthon, hogy én nem eszek/ehetek minden ételt, de csak annyi volt a válaszuk, hogy finnyás vagyok és majd ők megmutatják milyen a jó étel stb.. szóval fel sem fogják ez betegség...

Barátom mondta, hogy jobban járok, ha viszek ételt magammal, még ha harag is lesz, de én akkor is olyan bunkónak érzem.. :/ Mit kellene csinálnom?


20/l


2015. aug. 31. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 Eva Hagop ***** válasza:
0%
Ilyen sok essays komolyan.. En siman vinnek egy nagy tal salatat, lencsevel meg spenottal, barna rizzsel stb. meg egy glutin-mentes kenyeret es kesz. mindenki abbol eszik amibol szeret.
2016. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!