Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Trehány anyós! Hogyan tudnék...

Trehány anyós! Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
a probléma a következő: Van párom már lassan 1 éve, szeretem is, jó szakmája van, jó esze, csak nemakar dolgozni, az életkörülményeit meg hagyjuk... A párom a nyugdijas anyjával él eggyütt, aki 64 éves, cukorbeteg, de van itt más is. Normális velem az anyja, nem vág alám meg stb, de viszont rettenetesen trehány, pl. 3 naponta mosogat, az étkező asztalon áll halomra a mosatlan, ugy hogy pl. kajálni le se tudok ülni , ez azért van, mert ott mindeki akkor eszik amikor akar/vagy mikor éhes a saját szobájában.. a TISZTA (!)tányérokat a földön tartja a konyhát már vagy 20 éve ki se festették, meg nyáron is a konyhba voltunk párommal, erre bejön az anyja egyszál bugyiba, kisnadrágba, még melltartó se volt rajta..... Hogyan tudnék ezen változtatni? Párom mondta h költözzek oda, ő nem akar albérletezni velem, mert ő nem hagyja el az anyját... De én meg nem akarok oda költözni, nem birom az igénytelenséget, meg 25 évesen nem életcélom h egy fűtés nélküli lepukkadt szocreál lakásba éljek, vacoghatok majd még eleget, annál még a panel is jobb, ha hazajövök páromtól, néha már kész luxusnak érzem azt a KÖZÉPKATEGÓRIÁS, FELÚJITOTT LAKÁST AHOL FELNŐTTEM... Más még az anyósom korába 63 évesen még dolgozik!

2014. szept. 27. 11:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
52%
39-es gondolom, jól lepontoztál :-) de ha ápolásit kap, az ápolásban nincs benne az, hogy elmosogasson a "beteg" után, aki után a pénzt kapja? Különben, ha jól értem, csak akar ápolásira menni, de még az sincs (pusztán azért, mert idős az anyja, és cukorbeteg, nem jár ápolási, ahhoz komolyabb dolog kell).
2014. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
13%
Ha kap ápolásit, akkor nem tartja el az anyja, de mindegy, biztos nehéz volt felfogni amit írtam.
2014. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
De, értem :-) ok, az államtól kap (illetve FOG kapni) ápolásit az anyja után, tehát nem az anyja tartja el. Akkor nem kéne elmosogatnia? Főleg, hogy kérdező olyasmit írt, hogy azért FOG elvileg (!!) ápolásit kapni, mert anyjának a kezét műtik. Akkor? :-)))
2014. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Üdv! Nem kapta meg az ápolásit, mert az anyja csak 55%os rokkant, és az meg csak 80% felett jár... Én inkább melózok napi 10 órát havi 90ért minthogy havi 30 ezerért alázzam magamat porig....
2014. okt. 6. 14:51
 45/47 anonim ***** válasza:
58%
Na, 42-es,nehez volt felfogni, amit írtam? :-) még az ápolásit sem kapta meg, viszont ott ül az anyja nyakán, akinek nemsokára műtik a kezét, és még arra sem képes, hogy elmosogasson. A meny meg az 55 százalékos rokkant anyara haragszik a kupi miatt, véletlenül sem nem a fiúra, aki otthon ül egészségesen, de nem takarít ő sem:-) kész....
2014. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
De haragszok a páromra is azért... :S
2014. okt. 6. 15:11
 47/47 A kérdező kommentje:
Már szétmentünk.. Majd lesz jobb
2014. okt. 14. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!