Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Trehány anyós! Hogyan tudnék...

Trehány anyós! Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
a probléma a következő: Van párom már lassan 1 éve, szeretem is, jó szakmája van, jó esze, csak nemakar dolgozni, az életkörülményeit meg hagyjuk... A párom a nyugdijas anyjával él eggyütt, aki 64 éves, cukorbeteg, de van itt más is. Normális velem az anyja, nem vág alám meg stb, de viszont rettenetesen trehány, pl. 3 naponta mosogat, az étkező asztalon áll halomra a mosatlan, ugy hogy pl. kajálni le se tudok ülni , ez azért van, mert ott mindeki akkor eszik amikor akar/vagy mikor éhes a saját szobájában.. a TISZTA (!)tányérokat a földön tartja a konyhát már vagy 20 éve ki se festették, meg nyáron is a konyhba voltunk párommal, erre bejön az anyja egyszál bugyiba, kisnadrágba, még melltartó se volt rajta..... Hogyan tudnék ezen változtatni? Párom mondta h költözzek oda, ő nem akar albérletezni velem, mert ő nem hagyja el az anyját... De én meg nem akarok oda költözni, nem birom az igénytelenséget, meg 25 évesen nem életcélom h egy fűtés nélküli lepukkadt szocreál lakásba éljek, vacoghatok majd még eleget, annál még a panel is jobb, ha hazajövök páromtól, néha már kész luxusnak érzem azt a KÖZÉPKATEGÓRIÁS, FELÚJITOTT LAKÁST AHOL FELNŐTTEM... Más még az anyósom korába 63 évesen még dolgozik!

2014. szept. 27. 11:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Az nem zavar,hogy a pasid nem csinál semmit, de az igen, hogy a 63 éves anyja otthon van?A saját lakásában azt csinál, amit akar,ha úgy tetszik, akár egész nap bámulhatja a falat és vakarhatja a viszketőt...Ráadásul nyugdíja van, nyilván meg is dolgozott érte, nem úgy, mint a lusta párod,aki csak kifogásokat keres, sőt, azt is megkockáztatom,hogy téged is csak a kereseted miatt akar odacsábítani.
2014. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Utolsó: de zavar, próbálom őt, sőt folyamatosan aazt teszem h keressen munkát... Még egy közmunkát se tud letenni az asztalra, én meg tavaly kint vacogtam az utcán mikor dolgoztam, mert akkor nekemse volt munkám :( nyáron páromnK ALKALMI MELÓJA VOLT, REMÉNYKEDTEM BENNE H KINYILIK ELÖTTE EGY KAPU, VAGY A VILÁG...
2014. szept. 27. 13:59
 23/47 anonim ***** válasza:
90%

Te mi a fenének vagy együtt ezzel az igénytelen, munkakerülő hapsival, ha csak változtatni szeretnél rajta?


Mármint azt megértem, hogy változtatnál ezen - ki nem? - de azt nem, hogy mi a fenének nem keresel egy olyat, aki úgy megfelel, ahogy van?

2014. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, igazából, csak a nézetein kéne változtatnia. Az egyéniségével úgymond nincs baj, csak az h nem dolgozik, a fentiek megfelelnek neki amit leirtam. Meg ő nem bánt, nem csalt meg soha, az eddigi pasijaim megtették.. jah és nem drogozik, drogos pasim is volt már...
2014. szept. 27. 14:57
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért veled is lehetnek gondok...egyik megcsal, másik bánt, harmadik drogos...a mostani meg egy céltalan lusta disznó...


Valahol szomorú hogy ezek bezzeg kellenek a nőknek, én meg mint "normális" pasi, nem találok senkit :D

2014. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem lehet megváltoztatni, ha az illető nem akar maga is változni.

Az meg, hogy nem drogozik, nem kellene, hogy olyan nagy érdem legyen, mivel az emberek zöme szintén nem teszi.

Találhatnál olyat is, aki nem drogozik ÉS dolgozik. De Te tudod.

2014. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
persze, én se vagyok tökéletes, aláírom, de az eddigi kapcsolataim ébresztettek ráa dolgokra! A drogos pasimat annó kidobtam, ahoigy megtudtam h mit csinált, aki meg megcsalt annak az volt velem a "baja" h még szűz voltam... Nem tartom magam csúnyának, de szépnek e, bár sokaan dicsérnek, van munkám, stb... csak hát elég nehezen teremtek kapcsolatokat, buliba régen jártam pl. de ott meg ismerkedni se lehet, sok a tahó, részeg, stb, netes társkeri oldalakat meg hagyjuk, nem szeretem, bár próbáltam... A mostani páromat volt suliból ismerem, meg 1 haver révén...
2014. szept. 27. 15:18
 28/47 A kérdező kommentje:
Adtam magamnak-magunknk egy hónapot még... bár igyis rengeteg a vita köztünk...
2014. szept. 27. 15:19
 29/47 anonim ***** válasza:
76%

Nem állítom,hogy könnyű dolog a párkeresés, mert nem az. Kevés lehetőség adódik az ismerkedésre, a netes társkeresőkön fent levők tetemes része problémás eset. Én is társtalan vagyok egy ideje.Nem jó érzés, de akkor sem lennék olyasvalakivel,akivel alapvető dolgokban nem egyezik a véleményünk.

Tökéletes ember nincs, ezért ha valaki párkapcsolatot akar, lejjebb kell adnia a követelményekből.Viszont az igénytelenség és a motiválatlanság számomra más tészta, ez teljesen ellehetetleníthet egy kapcsolatot.

Ne add fel teljesen az igényeidet, ne légy olyasvalakivel, akivel nincs közös jövőtök, csak mert jelenleg nem akad jobb.Megváltozni csak akkor fog, ha ő is belátja a hibáit és akarja a változást. Amit leírtál,abból én úgy látom, hogy nem ez a helyzet.

Megértem, hogy szeretnél még adni neki egy esélyt,mert szereted, de a fiatalságodat ne áldozd fel rá.

Sok sikert kívánok, akárhogy is döntesz.

2014. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
73%
63 éves nőt mamikázni, meg otthonba adni... Faék.
2014. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!