Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Trehány anyós! Hogyan tudnék...

Trehány anyós! Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
a probléma a következő: Van párom már lassan 1 éve, szeretem is, jó szakmája van, jó esze, csak nemakar dolgozni, az életkörülményeit meg hagyjuk... A párom a nyugdijas anyjával él eggyütt, aki 64 éves, cukorbeteg, de van itt más is. Normális velem az anyja, nem vág alám meg stb, de viszont rettenetesen trehány, pl. 3 naponta mosogat, az étkező asztalon áll halomra a mosatlan, ugy hogy pl. kajálni le se tudok ülni , ez azért van, mert ott mindeki akkor eszik amikor akar/vagy mikor éhes a saját szobájában.. a TISZTA (!)tányérokat a földön tartja a konyhát már vagy 20 éve ki se festették, meg nyáron is a konyhba voltunk párommal, erre bejön az anyja egyszál bugyiba, kisnadrágba, még melltartó se volt rajta..... Hogyan tudnék ezen változtatni? Párom mondta h költözzek oda, ő nem akar albérletezni velem, mert ő nem hagyja el az anyját... De én meg nem akarok oda költözni, nem birom az igénytelenséget, meg 25 évesen nem életcélom h egy fűtés nélküli lepukkadt szocreál lakásba éljek, vacoghatok majd még eleget, annál még a panel is jobb, ha hazajövök páromtól, néha már kész luxusnak érzem azt a KÖZÉPKATEGÓRIÁS, FELÚJITOTT LAKÁST AHOL FELNŐTTEM... Más még az anyósom korába 63 évesen még dolgozik!

2014. szept. 27. 11:42
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
az kimaradt h én nem igy nőttem fel... mi naponta elmosogattunk mindig is, igaz van már mosogatógépünk, tudom nem mindenki engedheti meg magának, de itthon én akkorsem ezt láttam...
2014. szept. 27. 11:46
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ez de jó volt!


Van egy munkakerülő párod, aki nulla pénz mellett össze akar veled költözni, és te nem EZEN, hanem az "anyóson" forogsz....

2014. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Na igen...ez egy elég ronda példája az életnek,én a te helyedben biztos nem költöznék oda,és erről a páromat is felvilágosítanám,rendesen megbeszélném vele,hogy mi a problémám az ő életkörülményükkel...mert ha tényleg elég sok baj van vele,és ez nem minősül szidalmazásnak vagy megvádolásnak,ez a színtiszta igazság amit el kéne fogadnia.

Én ezt tenném a helyedben! :)

2014. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%

1. Ő nem az anyósod, hanem az aktuális pasid anyja. Anyóssá akkor válik, ha hozzámész ehhez a fickóhoz.


2. Engem jobban zavarna az, hogy egy lusta alak a fickó, mint az, hogy az anyja a SAJÁT LAKÁSÁBAN mit csinál.

2014. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
rajta is próbálkok változtatni. Nekem van munkám. De párom kitalálta h elmegy ápolásira az anyjával, mert jöv. heten műtik a kezét... Pedig nem halálos beteg az anyja, bár el kell vinni dokihoz (cukros doki, szem ész... amugy meg a mamika nem csinál semmit, csak TV-zik egész nap a kicsi szobába, pedig már mondtam páromnak h keressünk neki egy napközi otthont nyugdijasokbak, amikről jókat hallottam már, ott segítenek neki, tud ismerkedni korabeliekel, stb. És ő is el tud menni melozni... meg jobb körülményeket biztosítani magának meg az anyjának.. Az apja nem él már, ő beteg lett, előtte az apjával 2,5 évig ápolásin volt a párom mielött összejöttem volna, mert az apja lebénult az agyvérzése után, a végén már a nevét se tudta leírni...
2014. szept. 27. 11:52
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg vicces. Parodat elfogadod, hogy nem tesz semmit a jobb eletkorulmenyekert, de anyost nem tudod.
2014. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%
megérdemled a sorsod ha ezzel a trehány, munka kerülő lusta pasival maradsz.... majd 10 év múlva (vagy még addig sem kell várni) jössz ide panaszkodni hogy szültél neki 4 gyereket, de még mindig nem dolgozik és iszik mint állat..... az ilyen nők mint te mit várnak? Mit látsz ebben az óriás csecsemőben?
2014. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Párod egy munkakerülő senki, aki a trehány életvitelt az édesanyjától tanulta, akiről mellesleg nem képes leszakadni. És te ezek mellett azért hápogsz, mert megláttad anyósjelöltet félmeztelenül... Hát, ti hárman aztán megtaláltátok egymást.
2014. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
hát énse tudom már h meddig birom ezt... pedig annyira jó esze van, pl. csinált cicaházat is a cicájuknak, nekem egy ékszeres dobozt, ért a szgépekhez is, meg jó szakmája van, a munkanélküliség-pénztelenség próblémáját leszámitva tök jól elvagyunk... Csak 25 évesen nem célom h egy fűtés nélküli lakásban éljek, paprikáskrumplit, vajas kenyeret majszolva mindennap, és a pénzen veszekedni... Ő pl. pénzkidobásnak tartja h elmenjünk néha egy olcsóbb éttermbe pizzázni is, mert ő gyerejként igy nőtt fel h a apja még egy szelet csokit is sajnált tőlük, pedig dolgoztak a szülei.. .. Pedig nincsennek nagy elvárásaim, nam vok anyagias csak fájt az mikor azt láttam h más nyáron a párjával épp egy hétvégét Siófokon volt, vagy épp kapott valami kis plüsst a párjától.. Csak tudjátok a lila köd, de már kezdek észbe kapni... most haladékot adtam a páromnak h miután műtik az anyját maradjon vele még, segitse, amit megértek, de napi 1-2-3 órát fordítson a munkakeresésre
2014. szept. 27. 11:59
 10/47 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h költözzün el mert csk elbassza így az életét..Amugy nem iszik, gyereket meg nem akarunk, a párom öccse, már 17 évesen nem él otthon, mert nem feleltek meg azok KÖRÜLMÉNYEK, S IGAZA VOLT
2014. szept. 27. 12:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!