Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom mamájánál, anyjánál...

Párom mamájánál, anyjánál lakunk. Kikészülök tőlük, és undorodom a háztól is. Azt se akarnák hogy elköltözzünk újra?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de jó kiírni magamból.

Elvesztettem a munkahelyemet, és ezért albérletből felköltöztünk a párom mamájához 1 hónapja, aki egy kisebb házban lakik, a párom anyja meg közvetlenül mellette, egy udvarban. Olyan rosszul van megcsinálva a ház, hogy mindig a nagymamáján keresztül kell menni wcre stb. Mamája mondta, hogy hozzak be vödröt abba pisiljek. Evvel még nem is lenne gond. Viszont ha nagy wcznem kell, ki kell menni az udvarra, mert el van dugulva a wc már több mint fél éve. Szóval se nagy wc-zni, se fürdeni nem nagyon lehet. Fürödni lavórban, mert olyan hülyén oldották meg a fürdőt, hogy fával kell fűteni ott is, a szobákban is.. Fa meg nincs nagyon. Szóval sokszor szétfagytunk a lakásban.

A mi szobánkba ki-be járkálnak. Reggel 4-5 órakor már kiabálás van, mert mindenki olyan hangosan beszél... Főzni egyedül nem tudok , mert anyja, mamája mindig ott van és okoskodnak. Vagy kiveszik a kezemből a dolgot, és csinálják ők. Olyan koszban él a mamája, hogy csak lestem... az egész fürdőszoba, ahol se villany, se ajtó- olyan kosz van ott, hogy rossz oda bemenni. Leszólják, hogy milyen cipőben járok, miért nem veszek másikat... Mindig próbálnak célozgatni, hogy amit én főztem albérletben, azt a párom nem szereti, miközben többször elmondta, hogy jobbat főztem, mint a mamája, anyja...

Ráadásul a mamája pénzéhes kicsit. Mikor dolgoztam, minden egyes találkozásnál megkérdezte, hogy mennyi pénzt keresek.. stb.

Megmondtuk, hogy ha találok új munkahelyet, akkor elköltözünk innen, megyünk albérletbe- újra. Mamája felkapta a vizet, hogy de nekünk itt arany életünk van. Minek költenénk albérletre?! A párom budapesten dolgozik, most Komárom esztergom megyében lakunk, és 3:30kor kel, hogy beérjen pestre dolgozni... nem bírja ezt a korán kelést ő sem...

akárhányszor felhozzuk nekik az elköltözést, egyből kiakadnak- és megkérdezik: tényleg mentek majd? minek? - mintha még sose mondtuk volna nekik.

Amíg albérletben voltunk, néha kaptunk 1-2 ezer ft-ot a mamájától, az én mamám adott 50 ezer ft-ot, és többször 10-20 ezret, monst a párom mamája avval piszkál, hogy az én mamám semmit nem segített nekünk- és hogy engem biztos utálnak a szüleim.... miközben ez nem igaz! Mindig ott vannak, ha kell.

Arról nem is beszélve, hogy szeretkezni se nagyon tudunk itt, mert nem tudom magam elengedni, félek, hogy mamája meghallja... volt, hogy majdnem ránk is nyitott, egyből szét ugrottunk a párommal...

az egy hónap alatt, egyszer nem láttam még takarítani a mamáját!

ja meg elmosogatni sem lehet rendesen, mert csap nincs ott, lavorban jéghideg vizben mosogatunk. Amig csak vendégségbe jöttünk, mindig koszosak voltak a tányérok, evőeszközök egy kicsit. Ami elég kiábrándító.

Egyszer főztem nekik, tudják, hogy tudok fözni- de majdnem mindennap azt hallgatom, hogy főztem e egy általán a páromra? főztem e valaha?

Na, és azt érzem, hogy az én mamámmal akar versenybe szállni, mindig kérdezgeti, hogy: a te mamád is főzött már ilyet? a te mamád is ez meg az?, mikor vissza v álaszolom, hogy igen, a mamám mindig jókat, sokmindent főz, akkor e lhallgat....

sírás kerülget mindennap!!!! :((

Aki tud esetleg munkát, az segíthetne is, nem bírom itt....:(



#mama #anós
2014. máj. 31. 17:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Miért nem költöztök a te szüleidhez vagy a nagyszüleidhez? Szeretném ha erre válaszolnál azért...
2014. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Miért nem költök Pestre? A párod itt dolgozik, Te pedig igen gyorsan találnál munkát. Nincs egy kis félrerakott pénzetek?
2014. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező én írtam neked tanácsot, de te olyan hülye vagy, hogy csoda, hogy nem forogsz. Szerintem felesleges is strapálni magunkat, miután közölted, hogy Á, kibírod, csak jól esett leírni. Írjál blogot bazeg! Mi értelme segítséget kérni, tanácsot kérni, aztán elintézni azzal, hogy á kibírom?


Aztán meg még leírogatod, hogy már szinte ki se jössz a szobából (írtam, hogy paranoiás leszel és hidd el, minél tovább maradsz, annál rosszabb, mert utána nem biztos, hogy magától megoldódik, nekem is segítség kellett, mert az új helyen a szomszédoktól féltem, pedig mint mondtam én nem is együtt laktam velük, csak a szomszéd házban), meg délutáni műszakot nem tudsz vállalni míg ott laktok, meg lesz majd mikor állásinterjúra se tudsz már menni... Te tényleg megérdemled, hogy így jártál, meg ha így haldsz, még azt is, hogy sokkal szarabb lesz! És erre lehet rámegy a lelkiépséged ÉS a párkapcsolatod is, de arra, ha elköltöznél, arra nem menne rá. Na mindegy, sok szerencsét !

2014. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
Semmi pénzért nem tudnék ilyen körülmények között élni, még ideiglenesen sem! És nem tennék ilyet a párom kedvéert sem, főleg ha volna más lehetőség. Anya és mama meg undorítóak. Nekem egyszer mondanának olyat, amit neked is, helyben ott hagynék mindenkit, a férfinek nem nevezhető kisfiút js, aki eltűri, hogy a szerelmével így beszéljenek és képtelen belátni milyen gusztustalan ez az egész. Bocs, hogy ezt mondom, de azok alapján, amiket írtál ( persze nem ártana tudni pár előzményt, párod véleményét stb de mind1) tuti elhagynám a pasast és költöznék vissza szüleimhez.
2014. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!