Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már és nem tudok...

Elegem van már és nem tudok mit csinálni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anya és apa egyfolytában csak veszekednek!Már ott tartottunk hogy apa el akart menni de aztán kibékültek és most megint!Úgy érze h soha nem lesz már ennek vége!Annyira fáj ha anyát sírni látom,de néha még apa is sír!Kérlek adjatok tanácsot tehetetlen vagyok!Már teljesen kikészültem!

2013. márc. 27. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy váljanak el, én 10. éve könyörgök érte.
2013. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem bírnám ki!Eddig minden rendeben ment de most...Úgy 2 hónapja kezdődött ez az egész.....És nagyon-nagyon nem szeretném h elváljanak!megutálnám őket örökre!
2013. márc. 27. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
3-as ment a minusz neked egy ilyen otromba tanácsért.
2013. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A 3-as te tényleg nem vagy normális.
2013. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg velük, h fejezzék ezt be és próbálják emberi módon elintézni. ha nem megoldható akkor vagy menjenek párterapeutához vagy váljanak el. 3-mas hülye ne hallgass rá. Mikor még csak 10 éves voltam szartak erre rá, h az leszek-e vagy sem. Teljesen felesleges és csak magadat alacsonyítod le.

24/N

2013. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem normalisak a szuleid, próbálj ne törödni velük es ne hagyd hogy tönkretegyenek a veszekedesukkel.

Ök majd elcirkuszolnak meg par evet te meg addig tönkremesz? Ne viccelj

2013. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szüleim már 9 éve minden nap veszekednek...de amikor a válás szóba kerül mindig mondják majd ekkor meg akkor elválunk. Tönkre teszik az életem velem, én már csak abban bízok hogy pár év és elmegyek innen.
2013. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönök mindenkinek mindent és amúgy már megoldódott a helyzet és minden olyan mint régenvolt :) boldogok vagyunk :))))
2013. ápr. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!