Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már elegem van mit tudunk...

Már elegem van mit tudunk csinálni vele hogy békén haggyon minkeet?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy 22 évesen két kicsivel vagyook meg a párom akivel imádjuk egymást,de aposoméknál lakunk.Anyosommal nagyon jo a kapcsolatunk de aposom megkeseriti az életünket!A megkeserités alatt azt értem hogy terrorizálja a családot.Nem hagy élni minket már a párom megverte, zsarolta .Tudom most mindenki azt irná hogy menjünk innen el de nem tudunk hova!Párom 113000 forintos fizetésével nem tudunk albérletbe menni.

A legnagyobb baj hogy nem csak egymás között szapulja a családot hanem mások elött is lejárat minket.Régenn ivott de mostmár jozanul bolond.Anyosom meleetünk áll de sajnos nem tudunk mit csinálni.Most ott járunk hogy nyugtatot keverünk az ételbe amit eszik(orvosi tanácsra)De tegnap négy erös nyugtato után csak még jobban balhézott.A legnagyobb baj hogy nem csak velünk ilyen hanem a két kicsivel is csak gunyolodik.Nem szeretik.

Már probáltunk vele szépen is beszélni hogy ne ránk legyen tekintettel hanem a két kicsire de nem érdekli semmi csak önmaga.LÉGYSZIVES SEGITSETEK MERT EZ A HELYZET MÁR TARTHATATLAN ADJATOK TANÁCSOT MIT TEGYÜNK A NYUGODTABB ÉLETÉRT????


2010. márc. 10. 21:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt még odairnám hogy anyosommal a legdurvább és szegény most jött ki a korházbol magas vérnyomással kezelték mert teljesen kikészitette idegileg.Már harmadjára került miatta korházba!
2010. márc. 10. 21:49
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, nem hiszem el, hogy a környéken ahol laktok nincs egy olcsóbb albérlet. Egyetemistákkal nem próbáltatok még összefogni? Rezsivel együtt van olyan lakás amit 60 000-ért ki lehet bérelni. Gondolom te is kapsz GYES-t vagy GYED-et, nem tudom mire vagy jogosult, de nem hiszem el, hogy nem tudtok elmenni. Néztél már olcsóbb albérlethirdetéseket?
2010. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Hahóó. Ti éltek nála. Örülj, hogy befogadott.
2010. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez is ritka,amikor az apos csinal balhét a fiatalok életében!Az eros nyugtato lehet,hogy még jobban zavarja az idegrendszerét,nem biztos,hogy jo otlet az ennivalojaba tenni.Nehéz helyzetben vagytok az biztos.Nem tudnatok valahogyan szép szoval megbékiteni,a verés az nem valami jo otlet a fia részérol,mert igy meg jobban eroszakosabb lesz.Kérdezzétek meg tole mégis,hogy mi az ami bantja,mi az ami zavarja,hagyjatok,hogy kibeszélje magat.Minden rossz embert valahogyan meg lehet tériteni szép,kedves szoval!
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem ö fogadott be hanem anyosom ugyanis a fele ház az övé.És örülök hogy itt élhetek de nem hiszem hogy terort kéne halgatnom egész nap.Legyenek szivesek az ilyen válaszolok békénhagyni mert szerintem itt nem én vagyok a rossz hanem aposom amiért nem csak minket hanem a két gyereket is kikésziti.

A legolcsobb albérletbe nem férnénk el öten mert anyosom is jönne.

2010. márc. 10. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát, tűrni kell. Előbb kellett volna lakást szerezni, élni még egy kicsit, dolgozni, aztán jöhet a család a biztonságos fészekbe. 22 évesek vagytok 2 kicsi gyerekkel? Mi volt ilyen sürgős? Már ne is haragudj, de akkor tűrjétek az apóst. (csak a piciket sajnálom).
2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg ha elválnának,nem lehetne eladni a házat,és két kisebb lakást venni?Ez az áldatlan állapot csak tönkre fogja tenni az egész családotok életét(: Amit írtam,nem járható út?

Akkor megszabadulnátok az apóstól.

2010. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

113 ezres fizetésből hogy nem tudtok albiba menni? Gondolom azért gyes-t vagy gyed-et kapsz, meg családit. Az máris több. Neharagudj, de én kb. ugyan ennyiből (kicsit kevesebből) simán fenntartok egy albérletet, veszek kaját, ruhát, és úgyszintén gyerekem van. Igaz csak egy, viszont párom meg nincs. Ja és veled egy idős vagyok. Nem értem miért nem kerestek egy kisebb lakást. Én eleinte két barátnőmmel cuccoltam össze, és nem volt belőle gond, így volt a legolcsóbb.

Mondjuk azt én sem értem, hogy miért nem a két gyerek előtt gondoltátok meg, hogy nem vagytok képesek az önálló életre.

2010. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg az anyós is menne veletek, ahogy írod, akkor nyilván ő is beszállna a lakbérbe, gondolom neki is van jövedelme. Ha meg úgyis el akar menni, akkor miért nem válik el? Ne legyetek már ilyen tehetetlenek.
2010. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
És azon nem gondolkodtatok, hogy az apóst el kellene küldeni szakemberhez, vagy valamilyen rehabilitációs kezelésre, ahol rendbe szednék? Mert ez így tényleg tarthatatlan.
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!