Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Nagyon...

Mit csináljak már? Nagyon nagyon elegem van :S apám megint részegen ordibál délelőtt óta, bejárkál a szobámba nem hagy semmit csinálni.17L

Figyelt kérdés

és így megy ez kiskorom óta...

ma is egész nap csak bőgök


2012. aug. 20. 19:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet! És tudom,hogy az egyik legrosszabb dolog......Én apámmal lakok kettesben és alkoholista és csak engem tud ilyenkor kínozni. Nehezen de uralkodok magamon, nem veszem fel a beszólásokat, mert ilyenkor értelmetlen vele veszekedni, annyit tehetek, hogy reménykedek minél előbb lefekszik aludni!!!
2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Pisilj, aztán vigyél be enni-inni a szobádba, és szépen torlaszold el az ajtót. Zenét kellemes hangosra állítsd be, és ne törődj vele. Esetleg, egy baráttal menjetek el sátorozni ma estére.
2012. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

köszi.

2. látszik hogy te szerencsére nem vagy ebben a helyzetben. ha megpróbálnám eltorlaszolni meg is ölne... vagy ha lelépnék itthonról szerintem felégetné a szobám

de azért köszi :)

2012. aug. 20. 19:22
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, csak az apám, nagybátyám, az ő apjuk alkesz. Anyám testvére és apja csak időszakosan volt az. Ja, és a férjem apja is alkesz. Neeeeeem, tökre nem vágom a témát. Én már a piát is kiveszem az apám kezéből és kiöntöm. Nem félek tőle. Javaslom, szerezz altató, és told bele apád italába.
2012. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
na látod, mert téged talán nem ver meg az apád. akkor azt nem érted milyen egy őrülttel élni.
2012. aug. 20. 19:29
 6/35 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Az sem mindegy, hogy ki, hogy viselkedik részegen! Az enyém verekszik, kötekedik, neki nem lehet ellent mondani! Van olyan aki csak csöndben bóbiskol, vagy táncol, énekel, hülyeségeket beszél és higgyétek el nekem hogy ezek a jobbik esetek!
2012. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit elhinni. De azért elmondom, hogy én nagyon merész vagyok. Meg szoktam mondani, hogy büdös, ne érjen hozzám. Ha elalszik, kiöntöm az italait, miközben a nővérem és az anyám jajveszékelnek, hogy ne tegyem. Én nem ragadtam bele ebbe a posványba, és ti se tegyétek. Ha végre ellent mertek mondani, kibillennek a kis kényelmükből, és az jobb, mint az évtizedekig tartó kínzás.
2012. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
És akkor mehetek az utcára, mert apámon kívül nincs senkim! Jó ötlet! Neked legalább ott van a testvéred és az anyád, de kettesben kicsit ijesztőbb a felállás!
2012. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
ha ellentmondok szétveri a berendezést.múltkor is rendőrségi ügy lett. meg most persze, kibírtam 17 évet, és most kúrok el mindent, nehogy véletlenül valamit belefizessen a továbbtanulásba. de főként azért is megyek tovább, h sokat keressek, és anyának vehessek egy külön házat... hogy neki se kelljen itt élnie
2012. aug. 20. 19:44
 10/35 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor mi sokban hasonlítunk! Én is ki akarok törni innen, már másodéves leszek az egyetemen! Remélem mihamarabb elvégzem
2012. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!