Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Nagyon...

Mit csináljak már? Nagyon nagyon elegem van :S apám megint részegen ordibál délelőtt óta, bejárkál a szobámba nem hagy semmit csinálni.17L

Figyelt kérdés

és így megy ez kiskorom óta...

ma is egész nap csak bőgök


2012. aug. 20. 19:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg kedves kérdező, de alapból, ha elvállnának szüleid..kapnátok rád pár támogatást, plusz gyerektartást vonnának le apádtól mivel van jövedelme.Ez már nem 80ez Ft!

Én is így nőttem fel,sőt még távoltartási végzettséget is elrendeltek, nem jöhetett 50 méterrel közelebb hozzánk, ha jött hívtuk a rendőröket! Azóta felakasztotta magát , legyőzte az alkohol őt, DE édesanyám egyedül is felnevelt 2 gyermeket kb. annyi pénzből mint amit te írtál! És te még jobb helyzetbe is vagy mert nem kisgyermek vagy, tudsz munkát vállalni!

Mindent lehet csak akarni KELL!

Csodát ne várj, soha nem fog megváltozni!

Ha ti nem tesztek ellene semmit(válás), akkor csak győzd kivárni amíg önálló tudsz lenni és elköltözni..ami a mai világba nagyon nehéz,de édesanyádról se feledkezz meg, hogy neki is milyen szörnyű ez.Adj neki te is kis erőt, hogy beadja a válópert.

2012. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
nem fogja beadni, tudom én azt. meg nekem is jobb lenne, ha most lenne pénz a továbbtanuláshoz rendesen. utána remélem jól kereső állásom lesz, és akkor elhozom onnan anyát, ha tetszik neki ha nem :D
2012. aug. 21. 19:00
 23/35 anonim ***** válasza:

olvastam valahol, vagyis úgy szűrtem le, hogy szokott verni...attól mert apád nyugodtan hívhatod a rendőröket.Kiskorú bántalmazásáért,kiskorú veszélyeztetésért illetve családon belüli erőszakért simán leültetik.

Bár neked akárki akármit mond , mindenkinek ellentmondasz tehát nem értem miért ide fordulsz a kérdéseddel.

Ha meg ennyire súlyos lenne a helyzet akkor anyád se hagyná, meg tennél úgy, hogy úgy se adja be meg írod a nevetgélő fejeket..

2012. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

nem ültetik le. múltkor sem pedig megvert minket nagyon csúnyán.

meg ne haragudj a nevetgélő fejek miatt, nem is tudom hogy merek nem 100%osan letargikus lenni. ha te nem tudsz válaszolni ne válaszolj. gyökér.

2012. aug. 21. 19:42
 25/35 anonim ***** válasza:

Ha nem jelentitek fel nem is ültetik le te okos!

Amúgy a gyermekvédelemtől is lehet segítséget kérni!!

Egyébként válaszoltam már neked te életképtelen , de Te arra is csak az ellenzést írtad! Hát b.szódj meg, ha Te nem mersz semmit lépni, hogy jobb legyen az életed!

Minek írsz , ha nem fogadod el más tanácsát?! Csak mások idejét pazarlod.

2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
képzeld el mindenkinek megköszöntem a válaszát. arról nem tehetek hogy csak olyant tudsz írni amivel szarra se megyek.
2012. aug. 21. 21:20
 27/35 A kérdező kommentje:
világosan megmondtam, hogy a válás nem opció de úgy tűnik nehéz felfognod te igazán okos. ne engem hibáztass a saját hülyeséged miatt.
2012. aug. 21. 21:24
 28/35 anonim ***** válasza:

A gyermekvédelmisek neked a válásról szól?

Igen tájékozott vagy! Az a baj, hogy neked senki válasza nem felelt meg ennél többet senki nem tud segíteni neked, mert a világ összes megoldását felsoroltuk már!

2012. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

és a gyermekvédelmis szerinted micsinál???

sokkal bunkóbb kérdezők is vannak ezen az oldalon de persze hogy a legszerencsétlenebbnek kell mindig beszólni

2012. aug. 21. 22:38
 30/35 anonim ***** válasza:
Sajnállak titeket. Komolyan, elsírtam magamat a kérdésen és a hozzád hasonlóak válaszán. Tanulj ki és költözzetek el. Én ezz javaslom.
2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!