Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Nagyon...

Mit csináljak már? Nagyon nagyon elegem van :S apám megint részegen ordibál délelőtt óta, bejárkál a szobámba nem hagy semmit csinálni.17L

Figyelt kérdés

és így megy ez kiskorom óta...

ma is egész nap csak bőgök


2012. aug. 20. 19:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem csendes alkoholista volt az apám, én azért tűrtem hogy fizesse a tandíjamat.

Apukád úgy tűnik eléggé az utolsó szakaszba lépett.

Nem hiszem, hogy sokáig fog élni!

Az enyém 56 évesen halt meg.

2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
hát már én is reménykedem, elhiheted
2013. márc. 27. 21:50
 33/35 anonim ***** válasza:

Lattam h tavaly irtad ezt a bejegyzest, javult azóta a helyzet? Annyira sajnalom! De latszik hogy nagyon okos vagy es nagyon jók a meglatasaid es a helyzetfelismerökepesseged!

Ha akarod irj privit.

Hasonló dolgokon mentem át

2013. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

dehogy javult csak rosszabb lett :(((

köszönöm szépen :D

sajnállak téged is :(

2013. márc. 27. 22:08
 35/35 anonim ***** válasza:

Az en apam józan örült volt, folyton kötekedett velem, es agresszióra volt hajlamos.

Megmérgezte az ifjúkorom, úgy éreztem gyülöl, en is féltem csukni az ajtóm, tudom miröl beszelsz.

Azert irtam h hasonlokon mentem át...sokat tudnék mesélni

2013. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!