Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 napos wellnesezés nyalarásna...

4 napos wellnesezés nyalarásnak nevezhető? Miért szól bele az apám ebbe is?

Figyelt kérdés

Kedden megyünk Herveghalomra 4 napra wellnesezni,és le f@k

áz,hogy Pestől 30 km-re megyünk.Teljes ellátásra fizettem 65 ezret,ha le mentünk volna Balcsira vagy Velencére 1 hétre ugyan ennyibe került volna és nem ettünk nem ittunk semmit.Így kicsivel több mint 100 ezerből kijött 4 csillagos szállodában maszázssal,párom születésnapjára ajándékkal együtt.Folyamatosan ezzel piszkál már a kedvemet is elvette az egésztől.Ezeket mind elmondtam már neki,de csak magyaráz:(



2012. aug. 12. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha a saját pénzedből ment a dolog, akkor apukádnak az égadta világon semmi köze hozzá. Ne foglalkozz vele. :)
2012. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi hogy ezt mondom de ő is öregszik... máshogy látja a világot, és nem tudod az ellenkezőjét megmagyarázni neki. Én is ezt tapasztalom ahogy öregszenek a szüleim, és nekem is rosszul esik de nem tudsz mást csinálni hagyd rá.
2012. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos.Vannak olyan szokásia komolyan már nincs kedvem itthon lenni:( De állandóan erről magyaráz,mert hogy nevetséges,hogy csak 30 km-re megyünk és,hogy nem lesz e unalmas meg ilyenek.A párom egész nyáron dolgozott 40 fokba ennyit megérdemlünk.Azért is megyünk,hogy ketten legyünk és jól érezzük magunkat de hát ennek lehet beszélni:( Igen mi pénzünkből van.Párom fizetti az uata a szállást,én meg a költő pénzt,de ezt is csak azért mert neki dolgozik és fizetés nuku.
2012. aug. 12. 18:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a kósza írásért,de le van kopva a billentyűzhetem:(
2012. aug. 12. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem apukádnak kell jól éreznie a ti nyaralásotokon magát, hanem nektek.

Innentől kezdve nagyon nem számít, hogy ő mit gondol a tervetekről.

2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
És mi a probléma?
2012. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik manapság egyes emebreknek a bunkóság nem nagyon szab határt.Ez a mai világ sajnos.
2012. aug. 12. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem, miért lett mindenki lepontozva? :D (Első voltam)
2012. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem.
2012. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Idén nyáron mi is voltunk kétszer 3 napra,egyszer 4 napra wellnesezni nyaralás gyanánt.

Erre anyósom nekem áll,hogy miért nem megyünk nyaralni...mert nekik az a nyaralás ha legalább egy hét egybefüggő és van benne vizpart,városnézés.

Nem értette meg,hogy mi tök jól elvoltunk a medencében,élményfürdő,ilyesmik,én utálom a természetes vizet,nem megyek bele,városnézni párom nem szeret.És igy a 3-4 napokkal hétvégével kevés szabival meg tudjuk oldani,nekünk igy jó.De csak hajtja a hülyeségét.

Azért a nyáron még megyünk 3 napra :)

2012. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!