Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a 44 éves apám...

Mit tegyek ha a 44 éves apám "molesztál"? Sürgős?

Figyelt kérdés

az ő állítása szerint mindig "véletlenül" történtek azok amik. az egész ott kezdődött, hogy a ballagásomkor amikor fényképezkedtem vele, ugye átölelte a derekamat, amikor megvolt a kép "véletlenül" lejjebb csúszott a keze. meg egyik nap fürödtem (nem szoktam bezárni az ajtót, mert amúgy is rossz a zárunk és csak beragadnék) de anyuék sosem jönnek be ilyenkor. szóval apám egyszer mégis bejött azzal az okkal, hogy csak a tiszta törülközőket hozta be, és kifelé menet mosolyogva távozott. az meg már többször is előfordult, hogy nézte "véletlenül" hogy kopogás nélkül bejött a szobámba, amikor öltözök át. az, hogy honnan tudja mikor öltözök jó kérdés, de arra is gondoltam már, hogy a kulcslyukon néz. egyszer betömtem zsepivel.. másnap reggel viszont már nem volt benne. amikor rákérdezek ezekre, hogy miért csinálja, csak nevet rajta, de nekem igenis kellemetlen. anyunak már elmondtam ezeket, de nem hitte el.

segítsetek, nagyon fontos!

16/L


2012. aug. 10. 21:07
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
bocsánat ez kimaradt: z meg már többször is előfordult, hogy nézte "véletlenül" a mellemet.
2012. aug. 10. 21:08
 2/49 A kérdező kommentje:
az*
2012. aug. 10. 21:08
 3/49 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a családsegítőnek,a gyermek jóléti szolgálatnak vagy a gyámügyemnek. esetleg nincs olyan rokon,illetve pszichológus akiben megbízol? Ne félj segítséget kérni
2012. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%
Csinálj belőle egy világraszóló botrányt.Anyukád szégyellje magát,ez ultragusztustalan,amit csinál.Remélem,égni fog a képe,amikor a fülébe jutnak a pletykák.És keresd fel a családsegítőt,vagy beszélj valamelyik tanárral,akiben bízol.
2012. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
amúgy azt elfelejtettem odaírni, hogy csak normális válaszokat írjatok! már úgy vagyok vele, hogy félek itthon lenni, szerencsére most dolgozik, de nemsokára hazajön -.-
2012. aug. 10. 21:21
 6/49 anonim ***** válasza:
85%
Fúj, a mocskos állatja... :S Ha már anyád ilyen ostoba, hogy nem vesz komolyan, fordulj külső segítséghez! Még mielőtt valami ennél is durvább történne!
2012. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
33%
Édesanyádnak meséld el,ha hisz neked remélhetőleg megteszi a helyes lépést,ha nem akkor marad a rendőri feljelentés.Ne hagyd annyiban kérlek
2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

1. Csináltasd meg a fürdöszoba zárat meg a szobádban is, hogy zárható legyen. (Pár száz Ft és akár te is fel tudod szerelni.

2. Amikor öltözöl vagy fürdesz, akkor zárd be, a kulcsot meg mindig vidd magaddal.

3. Gondolkodj el, hogy nem lehetséges-e, hogy csak te gondolod ezeket, és tényleg véletlenek.



Ezek a példák ugyanis - ha csak ennyi, elég könnyen lehetnek tényleg véletlenek: a fotózásnál lecsúszott kéz, ha EGYSZER bement a fürdöszobába, ha véletlen bemegy a szobába, amikor öltözöl. A zsebkendöt meg akár anyukád is kidobhatta - én is (NÖ) kidobtam volna, mert az ajrón semmi keresnivalója.


De ettöl függetlenül a zárakat tedd rendbe, és zárd az ajtókat.

2012. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Az édesapádról beszélsz, vagy olyan másodapáról?

Mindenképpen verd ki a balhét odahaza. És ha ez nem elég, tényleg szólj az osztályfőnöködnek.

2012. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy édes avagy másodapáról van szó,a molesztálás az molesztálás ,véletlenek pedig nincsenek
2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!