Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu testvére molesztál. Mit...

Anyu testvére molesztál. Mit lehet tenni? Szóljak anyunak?

Figyelt kérdés

Anyu öccse (41 éves) messze lakott tőlünk,évente csak 1-2 alkalommal találkoztunk.Előző nyáron elvált tőle a felesége és mi befogadtuk őt egy időre a házunkba.Ketten voltunk a házba egyik nap,és bejött a szobámba tévézni.Ekkor még semmi rosszat nem sejtettem,hiszen nem néztem volna ki belőle ilyeneket.Feküdtünk az ágyon néztünk valami sorozatot és hirtelen rácsapott a fenekemre.Először ledermedtem majd ordítottam hogy takarodjon kifelé a szobámból.A következő alkalom az volt hogy este 10 kor kint voltam a medencébe,és ő akkor jött haza munkából,majd elkezdett engem fényképezgetni fürdőruhába,moondtam neki hogy fejezze be de csak nevetett!!!


Majd jöttek a beszólások:

- ha nem a nővérem lánya lennél már rég rádmásztam volna"

- amikor kivan engedve a hajad beindul a fantáziám

- irigylem a barátodat


Majd mondta hogy nézzem meg az új telefonját és mutogatta az új munkahelyéről a képeket.Én tovább lapoztam a képek mappába aminek az a címe hogy "Ancsika csinálta képek", tehát amit a lánya (6 éves) készített fényképek és a nagybátyjám meztelenül áll a zuhanyzóba és a kislányával fényképezteti magát és különféle pózokat vág!!!


Ti mit tennétek? Anyunak nem akarok szólni mert abból iszonyatos családi botrány lenne!


2012. aug. 7. 22:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Már nem lakik velünk,de szinte minden nap jön hozzánk "látogatóba"


19/L

2012. aug. 7. 22:39
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Én nem anyámnak szólnék,hanem a rendőrségnek.Utána meg rámennék erre az idiótára egy lapáttal.
2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Jól írja az előző válaszoló, én is a rendőrségnek szólnék
2012. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
na jó, hát ennyivel semmit nem fog csinálni a rendőrség ne is áltasd magad, nem tudom, az előző hozzászólók hol élnek, sztem meg a szüleidnek szólj először vagy egy idősebb családtagnak akiben megbízol, és beszéljétek meg mit javasol, attól függ milyen a férfi személyisége, lehet, h egy kis fenyegetéssel, eltiltással nem mehet hozzátok többet stb véget lehet ennek vetni
2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy? Szólj anyukádnak feltétlenül!
2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. 1 hónap alatt elüldözte tőlünk 4 barátnőmet.

Pl becsengetett hozzánk barátnőm,anyu tesója kiment a kapuhoz és mondta neki hogy én nem vagyok itthon "de gyere be had nézzem meg milyen szép vagy"


a barátnőm akinek ezt mondta 17 éves volt ekkor..

2012. aug. 7. 22:49
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Főleg a telefonjára kell felhívnod a rendőrség figyelmét, mert az pedofília. Tekintve, hogy nagykorú vagy, a többivel nem sokat tudnak kezdeni, és bizonyíték is kellene nekik.
2012. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Már rég szólnod kellett volna, ne várj tovább, micsoda idióta lehet a nagybátyád!!!

Szólj anyudnak és együtt találjátok ki hogyan tovább. Ha esetleg félsz a következményektől, kérd meg, hogy ne mondja el neki, vegye észre véletlen, ilyesmi.

Remélem a kislánnyal semmi nem történt!! :(

2012. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Icecofee válasza:
38%

1, Próbálj sose a szeme elé kerülni.

2, Ha van barátod, akkor mond el neki a szitut, és kérj tőle segítséget, (persze diszkréten) Barátod dumáljon a fejével.

3, Ha meglát téged, akkor sértődj meg, éreztesd vele hogy kellemetlen a jelenléte.

2012. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
Nehogy már féltsd ezt a retardáltat.
2012. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!