Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu testvére molesztál. Mit...

Anyu testvére molesztál. Mit lehet tenni? Szóljak anyunak?

Figyelt kérdés

Anyu öccse (41 éves) messze lakott tőlünk,évente csak 1-2 alkalommal találkoztunk.Előző nyáron elvált tőle a felesége és mi befogadtuk őt egy időre a házunkba.Ketten voltunk a házba egyik nap,és bejött a szobámba tévézni.Ekkor még semmi rosszat nem sejtettem,hiszen nem néztem volna ki belőle ilyeneket.Feküdtünk az ágyon néztünk valami sorozatot és hirtelen rácsapott a fenekemre.Először ledermedtem majd ordítottam hogy takarodjon kifelé a szobámból.A következő alkalom az volt hogy este 10 kor kint voltam a medencébe,és ő akkor jött haza munkából,majd elkezdett engem fényképezgetni fürdőruhába,moondtam neki hogy fejezze be de csak nevetett!!!


Majd jöttek a beszólások:

- ha nem a nővérem lánya lennél már rég rádmásztam volna"

- amikor kivan engedve a hajad beindul a fantáziám

- irigylem a barátodat


Majd mondta hogy nézzem meg az új telefonját és mutogatta az új munkahelyéről a képeket.Én tovább lapoztam a képek mappába aminek az a címe hogy "Ancsika csinálta képek", tehát amit a lánya (6 éves) készített fényképek és a nagybátyjám meztelenül áll a zuhanyzóba és a kislányával fényképezteti magát és különféle pózokat vág!!!


Ti mit tennétek? Anyunak nem akarok szólni mert abból iszonyatos családi botrány lenne!


2012. aug. 7. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy pofán vágtam volna, hogy kihullik a foga. A minimum, hogy szólsz anyukádnak, de csak azt mondd neki, hogy beszéljen már a tesójával, mert nem tetszik ahogy veled viselkedik.
2012. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Tartok ettől az embertől,mert itthon azt hazudta rólam,hogy prostituált vagyok és hogy verekedni járok ki esténként.

Ezt azért mondta,hogy anya elküldjön itthonról,és ő tudjon tovább nálunk lakni (mivel kevés volt a szoba hogy továbbra is nálunk maradjon )....szerencsére anya ezt nem hitte el,akkor lett elküldve tőlünk és elment albérletbe,de pár percre lakik tőlünk és minden nap jön hozzánk.

2012. aug. 7. 23:01
 13/24 Ditta323 ***** válasza:
84%
Jelezd a rendőrség felé. Én be is fenyíteném vagy 600 méter mélyre ásnám el élve.
2012. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Ditta323 ***** válasza:
93%
Jah és távolság tartási végzést kéretnék! 13-as voltam
2012. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképen beszélj anyukádal mesél el neki mindent a fotokrol is a telefonján.

Ö biztos tudja majd a modját mit csináljon.

Mert látom ha elküldte azért amit rolad állitott van mersze,és kiáll érted.

2012. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Fel kellene venni. A mobilodon nincs hangrögzítő funkció? Utána szépen az egész családot összetrombitálni, hogy milyen szuper dolgot játszol le nekik.... Majd közlöd, hogy irány a rendőrség ha csak feléd is néz.
2012. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

"Anyunak nem akarok szólni mert abból iszonyatos családi botrány lenne!",


Legyen is! Meddig vársz, amíg fogdosni is kezd (mert azt hiszi megteheti) vagy megerőszakol?

2012. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Muszáj, hogy elmondd mielőtt nagy baj lesz.. egy ilyen féreg képes a kislányát is molesztálni, ha még nem tette meg.. Szólj mindenképpen!!

És ha családi botrány lesz?? Akkor mi van??

Az ilyen sztorikra nagyon érzékenyen reagálok, mert a nevelőfaterom Velem ugyanezt, (és még cifrábbakat) csinálta még évekkel ezelőtt..

Kérlek, szólj!!

2012. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Mindenképp szólj anyukádnak. A történet olvasása közben nagyon régi fájó sebekre emlékeztettél ami velem történt meg. Hidd el én is azért nem szóltam, hogy ne legyen otthon botrány, és nagyon nagyon nagyon megbántam.

Most van esélyed megállítani, nekem már nem volt.

Kérlek a saját érdekedben tegyél valamit, anyukád biztosan ki fog állni melletted!

2012. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

Rendőrség és azonnal. A molesztálgatások és a nemiséggel túlfűtött beszólogatások után szokott következni a nemi erőszak.


Ha az igaz, ami a kislányával csinál, akkor kétszeresen igaz, hogy AZONNAL rendőrség. Ha téged megerődszakol 17 éves korodban, akkor azt sem lesz piskóta kigyepálni belőled egy szakinak, de ha egy 6 évest molesztál, annak jó eséllyel annyi.


Miért vagy ilyen buta és gyáva ember? Magadtól nem vagy képes elmenni a rendőrségre és feljenetést tenni? Magad nem ÉRZED, hogy nagy baj van!? (Ha nem, akkor veled, mert össze-visszs hazudsz.) Holmi családi botrányoktól félsz, és anyád butaságától, attól nem félsz, hogy megerőszakolhatnak?


A nemi erőszakot elszenvedettek kb. 70%-a a közeli rokontól, családtagtól, nagybácsitól szenvedi el az erőszakot.


Ha pedig anyukád a botránytól fél és nem attól, hogy tudja az igazságot, akkor gyűlöl téged: betegesen irgyli a ragyogó fiatalságodat és inkább odadob a pervez testvérének, mintsem, hogy azt kihajítsa az életéből és téged megvédjen.


Azt is érdemes anyukának elmondnai, hogy amennyiben nem véd meg téged, mivel még nem vagy 18, sokat ülhet ő maga is ezért, és meg is érdemli.


Apukád hol van?

2012. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!