Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu testvére molesztál. Mit...

Anyu testvére molesztál. Mit lehet tenni? Szóljak anyunak?

Figyelt kérdés

Anyu öccse (41 éves) messze lakott tőlünk,évente csak 1-2 alkalommal találkoztunk.Előző nyáron elvált tőle a felesége és mi befogadtuk őt egy időre a házunkba.Ketten voltunk a házba egyik nap,és bejött a szobámba tévézni.Ekkor még semmi rosszat nem sejtettem,hiszen nem néztem volna ki belőle ilyeneket.Feküdtünk az ágyon néztünk valami sorozatot és hirtelen rácsapott a fenekemre.Először ledermedtem majd ordítottam hogy takarodjon kifelé a szobámból.A következő alkalom az volt hogy este 10 kor kint voltam a medencébe,és ő akkor jött haza munkából,majd elkezdett engem fényképezgetni fürdőruhába,moondtam neki hogy fejezze be de csak nevetett!!!


Majd jöttek a beszólások:

- ha nem a nővérem lánya lennél már rég rádmásztam volna"

- amikor kivan engedve a hajad beindul a fantáziám

- irigylem a barátodat


Majd mondta hogy nézzem meg az új telefonját és mutogatta az új munkahelyéről a képeket.Én tovább lapoztam a képek mappába aminek az a címe hogy "Ancsika csinálta képek", tehát amit a lánya (6 éves) készített fényképek és a nagybátyjám meztelenül áll a zuhanyzóba és a kislányával fényképezteti magát és különféle pózokat vág!!!


Ti mit tennétek? Anyunak nem akarok szólni mert abból iszonyatos családi botrány lenne!


2012. aug. 7. 22:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én anyámnak szólnék a helyedben. Az, hogy családi botrány lesz belőle, nem a te problémád, véded magad. Nehogy már még félj emiatt.
2012. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az anyukája lehet, nem is hinne neki. Lehet, h még ő keveredne bajba. Szerintem is fel kell venni az ilyen eseteket, a felvételt több helyre elmenteni, családnak lejátszani és kijelenteni, h ezek után, ha csak úgy néz rád, feljelented.
2012. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
lopd el a mobilját bizonyítéknak. mindenképpen szólj valakinek, egyrészt mert téged is bánthat (ha látja, hogy nincs következménye a bunkóságainak, akkor felbátorodik), másrészt mert ki tudja, miket csinál a hatéves kislánnyal.
2012. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Rendőrség.


Meddig akarsz várni, még terhes leszel tőle? Nem egy ilyen nagybácsis molesztálós sztoryt hallottam már.

2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!