Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a 44 éves apám...

Mit tegyek ha a 44 éves apám "molesztál"? Sürgős?

Figyelt kérdés

az ő állítása szerint mindig "véletlenül" történtek azok amik. az egész ott kezdődött, hogy a ballagásomkor amikor fényképezkedtem vele, ugye átölelte a derekamat, amikor megvolt a kép "véletlenül" lejjebb csúszott a keze. meg egyik nap fürödtem (nem szoktam bezárni az ajtót, mert amúgy is rossz a zárunk és csak beragadnék) de anyuék sosem jönnek be ilyenkor. szóval apám egyszer mégis bejött azzal az okkal, hogy csak a tiszta törülközőket hozta be, és kifelé menet mosolyogva távozott. az meg már többször is előfordult, hogy nézte "véletlenül" hogy kopogás nélkül bejött a szobámba, amikor öltözök át. az, hogy honnan tudja mikor öltözök jó kérdés, de arra is gondoltam már, hogy a kulcslyukon néz. egyszer betömtem zsepivel.. másnap reggel viszont már nem volt benne. amikor rákérdezek ezekre, hogy miért csinálja, csak nevet rajta, de nekem igenis kellemetlen. anyunak már elmondtam ezeket, de nem hitte el.

segítsetek, nagyon fontos!

16/L


2012. aug. 10. 21:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
83%
A te korodbeliek hajlamosabbak érzékenyen lereagálni az amúgy nem abnormális dolgokat.Ennyi idősen engem is zavart,ha apám véletlenül belépett a szobámba,ha öltöztem mert szégyenlős voltam előtte,mert pasi. Azért ne láss rémeket,de ne is várj,ha komolyabbra fordulna a dolog!
2012. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Kopogásról nem hallottak a kedves szülők?
2012. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim válasza:

Ha sokat dolgozik,akkor amikor nincs otthon,vagy elmegy valahová,nem tudsz megfürdeni?

A szobádba,nem tudsz elbújni valahová átöltözni!?

Nekem van egy nagy szekrényem,ami sarkosan van,szóval oda,el szoktam bújni.

Ha anyukád nem hisz neked,nincs mit tenni.Legyél keveset apád társaságában,ja és egy jó tanács! Ne maradj vele,kettesben! Ha prdig úgy adódik hogy muszáj,hát menj el otthonról,vagy menj olyan helyre ahol,mások is látnak Benneteket.


Nincs testvéred,vagy valami nagyon jó barátod akinek el tudnád mondani!?



Esetleg,ha van faced,velem beszélhetnél!


Ja,és bocsi,hogy hibásan írtam. ...csak...na mindegy.



Ha anyukád

2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez még nem zaklatás. Csináld meg a zárakat a szobádban és fürdőben is(16 éves vagy erre képesnek kell lenned egyedül is vagy ha nem akkor kérj segítséget). Ezenkívül a szobád ajtajára tegyél ki egy táblát, hogy kopogás nélkül ne jöjjön be senki. Ha ezek után sem javul a helyzet akkor beszélgess el anyukáddal a történtekről.
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

rendben a zárakat majd megcsináljuk!

utolsó: nincs facebookom de ha gondolod, itt privátban beszélhetünk.


nem tartom a kapcsolatot a tanárjaimmal, de majd ha elkezdődik a suli lehet beszélgetek ofővel erről :S


amúgy ÉDESapáról lenne szó.

2012. aug. 10. 21:44
 16/49 A kérdező kommentje:
utolsó előtti*
2012. aug. 10. 21:45
 17/49 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek? Azért ez így túlzás, én is nyitottam már másokra véletlenül...


Egyébként más nincs, ha anyud nem hisz neked, rendőrség, gyámhatóság... Kellemetlen, de még mindig jobb, mint a zaklatás.

2012. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
jah a zsepis dologról már kérdeztem anyámat, azt mondta hogy nem ő dobta ki és én sem. (emlékeznék ilyenre) nővérem meg nem lakik velünk.
2012. aug. 10. 21:48
 19/49 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy véletlenek nincsenek,mert pl miért nem kopog??
2012. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
18%

Paranoiás vagy, gonold végig szépen a helyzeteket...

Ha valami gondod van, akkor próbáld megoldani, ne pakold át másra, főleg ne édesapádra. Amiket írtál az egy nagy nulla.

2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!