Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, a testvérem és...

Mit tegyek, a testvérem és apám teljesen kikészítik az idegeimet?

Figyelt kérdés
A testvérem például azzal hogy elöször teljesen kikészít idegileg, pl olyan bunkó és rosszindulatú velem amilyen csak tud, aztán ő csodálkozik ha kiabálok vele még ő csodálkozik. Amikor meg elkezdek örülni, boldog vagyok és pozitívan gondolkodom, akkor meg kijelenti látod a szenvedés így meg úgy hogy azért viselkedek nem idegesen. Pedig nem is a szenvedés miatt voltam nyugodtabb, hanem mert pozitívan gondolkoztam!!! De ő úgyis mást mondana rólam mert szeret engem megalázni. Nem tudom miért utál így a tesóm.

2012. aug. 5. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz el onnan!
2012. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz,de próbáld meg a tesódat pár napig levegőnek nézni. Ne halld meg amit mond-vagy legalábbis ne vedd magadra! Ne válaszolj rá,főleg ne kiabálj vele,mert valószínűleg roppantul unatkozik, és élvezi,hogy téged bosszanthat. Járkálj mosolyogva, pozitívan a lakásba,és csak menj el mellette ne szólj hozzá.
2012. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágd pofán.A tesód,megteheted.Az ilyen emberek csak ebből értenek.
2012. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem pár napig nem szólok hozzá. Remélem észreveszi magát.

Mondjuk neki sem könnyű az élet, de kezdi már túlzásba vinni ezt az egész undokoskodást. Bízom benne hogy egyszer helyrejön a kapcsolatunk.

2012. aug. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!