Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért féltékeny anyámra?...

Apám miért féltékeny anyámra? Hiszen a fiuk vagyok!

Figyelt kérdés

Ha már jobban elbeszélgetek anyukámmal,vagy ha anyám foglalkozik velem,mert elvégre az anyám akkor apám teljesen bekattan és házaspárnak hív minket,aztán teljesen meghülyül,(mind a ketten édes-szüleim) ez normális?

16/f


2012. júl. 28. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2012. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván arra a szeretetre és figyelemre féltékeny, amit édesanyádtól megkapsz, ő pedig valószínűleg nem.
2012. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,de de sajnos gyakori. Nem pontosan ebben a formában,de az én párom is ki volt készülve,miután megszületett az első fiunk. Ő nem volt hajlandó foglalkozni vele,meg engem sem hagyott, egész nap ugráltatott, idegesítette,hogy "nem őt szolgálom" egész nap. Édesapád lehet,hogy így fejezi ki,hogy igazából ő is részt szeretne venni a kellemes családi hangulatban, érezni akarja,hogy ő is ugyanolyan családtag. Hogy ezt nagyon idiótán adja elő,az tény,minden esetre az indok nem biztos,hogy rossz. Édesanyád próbál erről beszélgetni vele?
2012. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de bizony a férfiak ilyenek. Mikor megszületik a baba a családban, sokan meghülyülnek. És miért? Mert anyuka idejének 97%-át leköti a baba, és marad 3% az apukára, vagyis a férjre. És bizony az is előfordul ilyenkor, hogy apuka rettentően féltékeny, sőt, még talán időnként utálja is a gyereket.


Lehet, hogy apukádban még mindig ezek az érzések vannak, esetleg időnként előtörnek. (mert idővel szerencsére kinövi az ember) De azt is el tudom képzelni, hogy az fáj neki, hogy vele nem vagy olyan jó viszonyba, mint anyukáddal. Egy-normális-apának fontos az apa-fia viszony. Lehet, hogy ezt hiányolja, és emiatt viselkedik ilyen furcsán.

2012. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:Lehet,hogy hiányolja,de ő saját magának vívta ki azt,hogy szinte alig beszélek vele,most nem akarok sokat írni ezért csak azt hoznám fel,hogy pl 6 évvel ezelőtt úgy elvert,hogy bevizeltem,olyan pofont levágott,hogy a szám az arcom mentén egyenes vonalban megrepedt meg anyámat tönkretette idegileg...
2012. júl. 28. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után csodálkozom, hogy még együtt a család...
2012. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Régi és igaz felismerés, hogy a fiúk inkább az édesanyjukhoz, míg a lányok inkább a apjukhoz vonzódnak. Egészséges, nem beteges vonzódásról beszélek. Ennek oda, hogy az ellenkező nemhez automatikusan vonzódunk. Jobban megértjük velük magunkat. Nincs ebben semmi sértődésre okot adó dolog. Beszélgess apukáddal is hosszabban, mint férfi a férfivl. Fordulj hozzá bizalommal é ezt éreztesd is vele. Heyre fog állni apukád lelki békéje is.
2012. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves a fiam, a férjemnek pont ma volt hasonló féltékenységi rohama. Alig hittem a fülemnek.
2012. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Segíteni kéne a gyereknevelésbe már a kölök születése után egyből,nem letojni az anyukát és lebecsülni.Néhányan úgy viselkednek,mintha agy nélkül születtek volna.
2012. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!