Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy féltékeny lettem...

Lehet hogy féltékeny lettem anyámra?

Figyelt kérdés
Elhívta a barátnőjét hétvégén aki majdnem velem egy korú és nagyon furi szituk voltak, amiket nem igazán tudtam kezelni, sőt mintha illyennek még sose láttam volna viselkedni anyámat. Úgy viháncoltak röhögcséltek mintha ott se lennék és én lennék a vendég és a barátnő a lánya. Soha nem fordult elő ilyen, jó a kapcsolatunk nekem már van családom anyunak van barátja mindenkinek megvan a maga élete most még is nagyon melbevágott hogy úgy éreztem felesleges vagyok otthon(anyu házába)és ő inkább csak rájuk koncentrál( a barátnő+ pasija). Nem igazán értem miért viselkedett így.Teljesen kifordult magábol 1-2 órára.Elkezdtem kombinálni? A barátnőnek rossz a viszonya az annyával és tavaj anyuval mentek el nyaralni , és mintha tesóm is fennakadt volna egyszer,hogy anyu sütit sütött a barátnőnek neki meg üresen hagyta a hűtőt....
2010. jún. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vendég van, akkor az a természetes, hogy azzal foglalkozik anyád és nem veled. Ne kombinálj, hanem hagyd anyádat is kicsit élni, ne akarj mindig a nyakán lógni.

Mit szólnál, ha neked jönne batárod/barátnöd és anyád az akarná, hogy bele foglalkozz, ne a vendége(id)del?

2010. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz érzés,ilyen már nálunk is volt csak a tesóm akkori barátnőjével.És volt hogy azon a beceneven hívta amin csak engem szokott nagyon pici korom óta és tök rosszul esett,mégha hülyén is hangzik.
2010. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukádnak is szüksége van barátnőkre akikkel felszabadultan röhögcsélhet és egy kicsit kikapcsolódhat ugyanugy mint ahogy gondolom neked is!

Attól hogy veled egyidős az a lány még nem cserélt le téged arra a lányra és nem ő lett az "Uj gyereke"!

Örülj neki, hogy anyukád nincs befásulva és nem ilyen rossz indulatú vén trottyokkal pletykálkodik!

2010. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!