Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Köteles vagyok...

Mit csináljak? Köteles vagyok anyámra "vigyázni"?

Figyelt kérdés
Anyám alkoholista, agresszív, skót, irdatlan anyagias, tehát már kerekes kútból kell húznunk a vizet mosáshoz, a kinti budira kell wcre járnunk, fürdéskor megszabja, hogy mennyi vízzel lehet hajat mosni ( minimális) és ordít, veszekszik mindenért, ilyen lehetetlen apró dolgokért is. Kiskorunkban sokkal durvább volt,mert vert is, most már " csak" lelki terrorban tart , egyszerűen nem hagy élni....italra meg bagóra mindig telik neki.Nincsenek barátai,mert mindenkit elmar maga mellől, macskákat tart, amik iszonyat büdösek. Régen öngyilkos akartam lenni,de rajta kapott, és akkor se csinált semmit. Ha a macskával történik valami, rögtön sír. Apám nem velünk és és pszichés beteg, tehát ő is csak teher, mit csináljak? Maradjak itt, vagy pattanjak meg külföldre szó nélkül???
2012. júl. 22. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
a fürdés a tisztálkodásra, és nem csak a hajmosásra vonatkozik, ő persze, magának elegendő vizet használ...
2012. júl. 22. 21:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gyerekkorral a hátad mögött nem tartozol az anyádnak semmivel.Én a helyedben elpattannék a fenébe
2012. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!