Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal,apóssal napi szintű...

Anyóssal,apóssal napi szintű a kapcsolat, és mivel szeretnek is, jónak tartják,ha sokat vagyok náluk fent, amíg a férjem nincs itthon. Viszont,olyan undorító dolgokat csinálnak, ami számomra taszító,és emiatt utálok fent náluk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen például,hogy a macskáknak a lepedőre rakja le anyós a kaját, vagy mint tegnap is,hogy egy fagyis dobozba adott nekem kóstolóba sajtot,és miután megettem, odadugta a macskához a tálat,hogy egye ki belőle a maradék sajt darabokat. Folyton büdös macskaszag van nálunk (kintiek és bentiek a macskák, ráadásul sok van, így szerintem még az állatorvos sem tartaná egészségesnek), betojnak helyekre, lepiisilnek dolgokat pedig mind ivartalanított jószág. Nem lehet helyekre leülni,mert csupa macskaszőr lesz a nadrágom, és bevallom,olyan matracra sem szívesen fekszem,ahol előtte a macska alfele volt. Vagy ha leülök,rögtön másznak rám, és ha eszem, el akarják lopni a falatot is. A tányérokon sokszor találok macskaszőrt. Az egyik szatyron feküdt az egyik macska, és mivel az alfele nem volt rendesen elrendezve potyogott le róla a mócsing..Nem tudom,szebb szóval kifejezni,sajnálom. Szóval,persze, élvezem a társaságukat, szeretem is őket, de hogyan töltsek fent velük időt, amikor majdnem kifordul a gyomrom? Az ő házuk,az ő váruk,az ő szabályaikat természetesen tiszteletben tartom,de mégis,hogyan mondjam el,hogy ezek miatt feszengek,és nem szeretnék felmenni hozzájuk? Anyósom mindig azt mondogatja,hogy ne üljek itt lent a házban mint a tök,hanem menjek fel hozzájuk..De,ha egyszer nem érzem ott jól magam? Hogyan mondjam ezt el úgy,hogy ne vegye egyikőjük sem sértésnek? Ha a férjem emiatt szólt nekik többször is, akkor is cirkuszoltak. Ha tőle nehezen viselik, akkor tőlem,hogyan fogadnák?
máj. 24. 14:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kettő kizárja egymást, nem tudok úgy szeretni valakit ha közben a belem kijön annyira undorodom. Minek erölteted?
máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
73%
Egyik viszontválaszodban ez írtad:"De szeretem őket,nekünk is van." És a Te macskáid hol élnek? Kint az udvarban vagy a szobában? Ha bent, akkor gondolom azok sem az ágy-és asztal alatt tartózkodnak, és bent végzik a dolgukat is.
máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Az enyémek kintiek,van külön kuckójuk.
máj. 25. 13:34
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, én 7 napból 5-öt dolgozok 8-tól 4-ig,utána főzök, minden napra van valami takarítani valóm is, nem is lenne ídőm másnál héderelni. Ülni mint a tök meg pláne. Marad a hétvége akkor meg esetleg átugranék egy órára és csókolom.
máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Ha szereted a húgyszagot, persze hogy szívesen vendégül látnak.
máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%

Minek éltek anyósék házában?

Mit álszenteskedsz, hogy mennyire szereted őket?

Hogy van időd minden nap ott ülni?

máj. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt kérdeztem én is. De erre nem válaszol.
máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem anyósékkal élünk..ha nem tűnt volna fel az írásból...
máj. 27. 10:21
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van hogy nem ott éltek, de ha dolgozol hogy bírsz annyit ott ülni? Meg akkor nyilván mondod hogy nem érsz rá mert otthon is van dolgod.
máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy baleset miatt nem dolgozom, így itthon vagyok.
máj. 27. 11:18
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!