Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyámat a...

Hogyan győzzem meg anyámat a macskatartás mellett?

Figyelt kérdés

A kutyam és a nyulam nemrég halt meg szinte egymás után és nagyon hiányzik nekünk az állat a lakásban. Viszont anyám nem akar új állatot, pedig neki is jót tenne hiszen amikor a nyuszi meghalt, akkor nagyon megsiratta ő is és a kövi pár hónapban mondta sokszor hogy hiányzik neki.


A macska az én szobámba aludna, nyilván én gondoznám, ha kiköktözök, akkor pedig vinném magammal. Láttam a catcafé oldalán hogy örökbefogadó nap van és az egyik kismacska nagyon megtetszett.


Tudnátok éeveket sorolni a macskatartás mellett?



júl. 28. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%

tegnap 23:27 Az volt a kérdésed: Hogyan győzzem meg anyámat a macskatartás mellett?

Az Ő házában? Igen, Pontosan a szag téma a legnagyobb probléma, nem lehet hanyagolni! Vagy: nem kell kérdezni.

júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akik azt mondják hogy büdös egy lakásban/házban ahol macska/kutya van, vagy csak vitatkozni szeretnek vagy csak igénytelen állat gazdik házában jártak és azt hiszik mindenki ilyen.

Nekem itthon sosem voltak házi állataim mert szüleim szerint nem lakásba való állat. Szóval biztos nem vagyok megszokva az állatok szagával. Sőt néha érzékenyebb vagyok a szagokra mint mások. Sok ismerősnél jártam akinek kutya vagy macska volt a házban és semmi szagot nem éreztem. Van akinél állatostol nagyobb a rend és a tisztaság mint másnál akinél nincs állat.

Páromnál otthon a házban 2 kutya van, egy közepes méretű és nagytestű kutya. Sosincs a házban kutya szag. Pedig a kutyáknak van egy kis szaguk, érzem mikor közeledek hozzájuk megsimogatni, de a házban semmi szag, sőt még kutya szőr is alig van. Párom mostoha anyja tisztaság mániás is. A kutyák kanapéra meg ágyra nem mehetnek fel. Minden nap felmos a házban és mingyart zavarja akármilyen szag. Szóval ha szag lett volna a kutyák repültek volna a házból az udvarra. Más ismerősnél egy kis yorkshire terrier volt egy kis két szobás lakásban. De ott is olyan tisztaság volt hogy egy kutya szőr szállat nem találtam. Még kérdezte is a gazda ha van-e kutya szag a lakásban mert volt egy ismerősnél akinél kutya szag volt a lakásban. De semmit sem éreztem náluk. Na de voltam olyan személynek is a lakásában ahol tényleg nagyon erős kutya szag volt. De nem tudom milyen gyakran takarít, de a lakásban minden szőrös volt, a kutya felmehetett a kanapéra és ágyra, azok is szőrösek voltak.

Voltam olyan lakásba is ahol macska van. Nem tudom hol érzitek ti de macskáknak nem igazán van szaguk. A leheletüknek talán mert büdös némelyik macska táp, de csak akkor érezni ha közel van a macska, de maga a macska bundáján nem érzek szagot szóval nem nagyon bír szagot hagyni a lakásban. A macskaalom az ami még tud büzleni ha nincsen rendszeresen takaritva. Voltam olyanál aki nem takarította rendesen az álmot és a fürdőszobában ahol az álom volt macska ürülék szag volt. És a gazdák a tisztaságal sem foglalkoztak annyira és macskának mégis semmi szaga nem volt. A lakásban volt egy szag, de nem a macskatol volt szag, hanem mert nem volt takaritva rendesen. De ezenkívül ahány macska gazda lakásban jártam tisztaság és semmi szag nem volt.

Nyulakkal még nem volt tapasztalatom szóval nem tudok nyilatkozni.

Nem is értem sokan miért a szag témán álltak le vitatkozni mikor sok más oka lehet amiért a kérdező anyja nem szeretne macskát, amik sokkal nagyobb gond lehetnek mint a szag.

Kérdező szerintem beszéld meg az anyukádal miért nem szeretne macskát és akkor abban hozzál fel érveket, hátha meggondolja magát.

júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
58%
Itt mindenki milyen okos a macska szagával kapcsolatban 😂 pedig alapból nem is büdösek
aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!