Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okok amiért vissza adtak egy...

Okok amiért vissza adtak egy macskát menhelyre vagy a gazdáinak mik voltak az okok?

Figyelt kérdés
Mik voltak az okok amiért egy macskát visszaadtak a gazdáknak vagy a menhelyre?

júl. 24. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem értem teljesen a kérdést. Odáig ok, hogy viszaadták a menhelynek, de mi az, hogy "...vagy a gazdáinak"?


Az elsö felére millió válasz lehet. Nem gondolták át, mekkora felelösség, nem tudják kire bízni nyaraláskor, nem vihetik magukkal, költöznek külföldre, és az albérletbe rendszerint pl. németeknél nem engedik meg.


Nem gondolták, hogy kaparófának használhatja a több százezre börkanapét...stb

júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy allergiás gyerekük született... 🙄
júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd lepasszolni a macskád? Itt gyűjtesz ötleteket?
júl. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdés, mik voltak azok az okok, amiért visszaadod a macskát? Ha felnőtt vagy, és most jöttél rá, hogy egy háziállat tartása nemcsak örömből, hanem alkalmazkodásból is áll, akkor vissza kell adni a macskát, mert ha veled marad, előbb-utóbb szenvedés lesz az élete melletted. Neki szeretet kell. Próbálj meg olyan gazdát találni, aki szereti az állatokat és nem esik nehezére ez a fajta alkalmazkodás.
júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemrég örökbe fogadtam egy testvérpárt (2hete) minden rendbe volt es igazabol van is, de számomra nem váltották ki erzelmet mint első látásra, esznek isznak minden de egyszerűen lehetetlen megsimogatni őket ha felkelek az ágyról is összehuzzak magukat futnak tőlem napokat töltöttem ugy h kajat adtam nekik próbáltam jutifalival de a közelembe se jönnek én pedig olyan cicát (kat) szeretnék akik bújósak közös dolgokat csinalunk jatszunk stb és nem nem bántottam őket a légynek se tudnék és hülye oknak hangzik az hogy nem érzem magam velük "önazonosnak" csak vannak a lakásba es ennyi . Gyűlölködést nem szeretnék mert imadom az allatokat csak mas velemenyet is szeretném errol hallani
júl. 25. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Hat akkor vidd vissza. De a budos eletben tobb macskad ne legyen, mert ugy latszik hogy nem tudod felfogni, hogy nem pluss allatokrol van szo.

Igen, a macskak ilyenek. Vagy hagyjak magukat simogatni vagy nem. De egyebkent is 2!! hete vannak nalad, nem ertem mit varsz ennyi ido alatt.


Ne kiserletezz tovabb meg veletlenul se egy uj allattal.

júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Pont ezért menhelyről soha nem hoznék cicát. Mondjuk 2 hét még semmit nem jelent, én tenyésztőtől hoztam kiscicát a nagyok mellé, és kb 1 hónapig még ismerkedett, sőt lehet 2 hónap is volt mire megszokta magát a helyet. Velem nem is foglalkozott. Mostmár jön, dorombol, kezdünk jóban lenni. Igaz ő sem ölbecica de nagyon kedves kisállat. 2 hét alatt még a helyet se szokták meg. Bár lehet mivel menhelyi cicák nem lesznek sose olyanok mint egy normális macska.
júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell szokniuk az új helyet. Mennyi idősek a cicák? Általában a fiatalabbak könnyebben alkalmazkodnak, idősebbeknek több idő kell. Az sem a Te malmodra hajtja a vizet, hogy ketten vannak. Nyilván a cicáknak sokkal jobb így, de kevesebb lesz az interakciójuk Veled.

Én úgy gondolom, hogy nem hátrány, hogy menhelyi cicák. Sokat kell velük foglalkozni, játszani, és fel fognak oldódni, bár nem egy-két nap alatt.

Nekem a macska csábítására a szőroldó malátakrém jött be. Eddig egy macs sem tudott neki ellenállni.

júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Például rájöttek hogy hiába terjesztik sokan az ellenkezőjét, büdös lett a lakásban.
júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
aki ennyire satu a macskakhoz, annak megis minek?
júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!