Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyámat a...

Hogyan győzzem meg anyámat a macskatartás mellett?

Figyelt kérdés

A kutyam és a nyulam nemrég halt meg szinte egymás után és nagyon hiányzik nekünk az állat a lakásban. Viszont anyám nem akar új állatot, pedig neki is jót tenne hiszen amikor a nyuszi meghalt, akkor nagyon megsiratta ő is és a kövi pár hónapban mondta sokszor hogy hiányzik neki.


A macska az én szobámba aludna, nyilván én gondoznám, ha kiköktözök, akkor pedig vinném magammal. Láttam a catcafé oldalán hogy örökbefogadó nap van és az egyik kismacska nagyon megtetszett.


Tudnátok éeveket sorolni a macskatartás mellett?



júl. 28. 12:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
Attól hogy te már megszoktad a szagát, ha egy vendég megy hozzád ugyanúgy érzi.
júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nyúl se volt büdös,macska se az tudom, mert a barátnőmnek 3 macskája van, sosincs büdös náluk.

10es kutyákat annyira nem szeretem, nem tartanám.

júl. 28. 17:27
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy es semmivel. Imadom az allatokat, van is most egy kutyank, de o lesz az utolso.

Nagy logisztika allandoan, ha utazunk, akkor mi legyen vele, mert nem tudjuk mindig magunkkal vinni, panziokban meg annyira stresszel hogy nem eszik, nem iszik, alig alszik, sir. Es nehez talalni olyan baratokat, akik vallaljak, mert az eletkorulmenyeik nem olyanok (legtobben albiban vannak).


Nem egyszeru egy allattal es nem par evre szol! Az se ugy megy, hogy elkoltozol es viszed. Ja, viszed, koliba? Oda nem lehet. Alberlet? Lesz penzed allatos alberletre, ami mindig dragabb? Azonnal, kiszakadva otthonrol, palyakezdokent vagy tanulokent ketlem.


Na ugye. Ezeket is at kell gondolni.

júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
11 és 12 nem büdös és nem megszoktam. Mert aki jön hozzánk se mondta hogy büdös, plusz barátnőmnek is van náluk se érezni semmit.
júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%
tegnap 20:37 Ezek szerint örülhettek, mert aki megy hozzátok az tapintatos. Én sem szoktam mondani a keresztfiamnak mikor belépek az ajtón hogy basszus! Milyen szag van itt? De attól még érzem.
júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell mondani,én kérdeztem meg nem egy barátnőmet vagy rokont hogy érez-e valamit...ezek szerint mindenki hazudik, végülis ti tudjátok.
júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Senki nem mondta hogy hazudnak. Tapintatosak.
júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

Álljunk meg egy szóra!

Nekem senki, de tényleg senki ne akarja bemesélni, hogy ahol az állat bent él a házban, nem lehet érezni a szagát. Ne legyetek már ennyire elfogultak. Építőiparban dolgozom, rengeteg családnál voltam már, és tapasztalatból írom amit. A legtisztább, legelitebb helyen is lehet bizony érezni, ha bent az állat. Ez tény!

júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

21igen volt szaga a nyúlnak de nem büdös ahogy ezt egyesek próbáljak bemesélni, hanem sima, friss fű, és pellet, és táp szag. Ha a macska almát naponta kipucolom, kiszedem belőle a szart, akkor valszeg nem lesz büdös.


De amúgy se az volt a kérdés hogy milyen büdös a macska meg a nyulam, úgyhogy a szag témát hanyagoljuk lehetőleg.

júl. 29. 23:27
 20/23 A kérdező kommentje:

15 vidékre fogok költözni a családi házba. Úgyhogy nem kell bajlódni az albérlettel:)


De valszeg ha kiköltözök ott fogok macskát vállalni, mert nem akarok neki stresszt okozni a költözködéssel.

júl. 29. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!