Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrierekről mi a...

A bullterrierekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm, tényleg meglep, hogy nem hordtak le most mindennek, hogy nem tetszik :) Na bezzeg egy másik kérdésnél megkaptam :D A kutya egyébként szerintem olyan, mint az ember, úgysem az számít, ami kívül van :)
2010. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
egyik kedvenc fajtám. gyönyörűek a maguk módján:)
2010. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Első bullterrierem 17 évig élt,a világ legnyugodtabb,legbarátságosabb kutyája volt.Egy apró adalék a "gyilkos harci kutya"jelleméhez:egy idegbeteg csivava nekirontott hisztérikusan visítozva.Erre az én drága kutyám megfogta,odébb vitte vagy 2 métert,lepisilte és ott is hagyta.

A csivava gazdája(kutyájához hasonlóan elmebeteg nő)üvöltött,hogy az enyém megöli az övét.Ehhez képest a törpe terrorista még nyálas is alig lett.

Most egy 21 hónapos csíkos,ivartalanított szukám van,egy tündér ő is,de nagyon félős.

2010. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
Csúnya szegény. Olyan mint egy elnagyolt boci...
2010. jan. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon csúnya kutya, szegény...
2010. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
én azt nem értem, minek kell az ilyen kérdéseket lepontozni:(( Nyilván nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik, ezért vagy azért... de mert a kérdésre válaszol valaki, és a másiknak nem tetszik az ő véleménye, ezért lepontozza:S:S:S nem értem!
2010. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem tűrik, ha valaki valamit másképp gondol. Legyen ez akármi, pl. hogy nem tudod befolyásolni, hogy ránézel valamire és csúnyának látod-e vagy sem. Ha bevallod, hoy neked csúnya, akkor egy szemét vagy. Úgyhogy vigyorogjál szélesen, hogy jáj de szép, és akkor jóba lesztek...
2010. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
én szépnek látom, de ha valaki csúnyának látja, azt is megértem... és nem fogom lepontozni csak ezért, mert nem olyannak látja mint én:D
2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont azért ez a kedvenc fajtám és pont azért van ilyen kutyám, mert a többség szerint "csúnya dög" , számomra a legszebb kutya a világon:D Én a tulajdonságait is szeretem: Bolondos,makacs,intelligens,akaratos,tele van energiával ennek ellenére szeret lustálkodni,nem agresszív viszont nem is fél más kutyáktól,játékos,óvatos az idegenekkel stb..Ha már más is leírja az őszínte véleményét az én kedvenc kutyafajtámról akkor én is megteszem ezt, pl az én szemembe a csivava vagy a westi nem kutya, van a környéken mind2, idegbeteg kis patkányok, ja csak őszinte voltam :)
2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nálunk főleg anémet juhászok és francia bulldogok kezelhetetlen agybetegek...
2010. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!