Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrierekről mi a...

A bullterrierekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
kb. fél éve kaptam egy bullt. ho fehér. ezekkel egészségügyileg több is a baj sajnos. de nagyon nagy bohoc. imádom. nem szabad engedni neki, mert makacs és önfejü. most is rajta nevetünk, mert itt fingozik és nézi mi az. szoval határozott, kemény ember kell hozzá, de nem szabad a bohocsága miatt is leszidni. borzasztoan értelmes kutyák amugy, csak mindig ugy csinál mintha nem tudná miröl van szo.
2010. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én imádom őket!!!szépek,okosak,erősek és kedvesek:D
2010. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
sztem nagyon csúnyák:S
2010. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekem 10 éves korom óta a kedvenc kutyafajtám a bullterrier.nagyon gyönyörűek,a babe című filmben láttam először,és azóta ölni tudnék egy ilyen kutyáért:D csak sajna panelházba lakok és oda nem való:( 16/F
2010. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

A bullterrier mindenhova való,ahol sokat foglalkoznak vele és családtagként imádják(ezt ezerszeresen viszonozza).

Rengetegen tartják panelban gond nélkül,nem ezen múlik.

Sokszor olvasom kutyákról,hogy "panelba nem való".Miért rosszabb a panel,mint egy régi bérház?Én ilyenben lakom,de sose értettem,mitől rosszabb egy kutyának a panelban.

2010. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!