Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrierekről mi a...

A bullterrierekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon tetszenek! különleges kutyák... [link] Főleg ez a színkombináció:)
2010. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is tetszik.
2010. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagyon nagyon tetszenek, főleg a kis rózsaszín nózijuk, mikor kicsik ^^ és ahogy olvastam nagyon gyerek- és emberbarátok. Csak egy tévhit, ami róluk elterjedt, persze nevelés kérdése...
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
82%
Imádom őket, nekem is volt egy!
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Mivel terrierről van szó,egy határozott gazdi kell hozzá. Nekem fox terrierem van,de nagyon sokszor megmakacsolja magát, és ha nem vagyok elég erélyes vele, a fejemre nő.Nevelni kell, nem kérdés. Páromnak van bull terrierje, már 4 éves, de nagyon szeretnivaló."Hírével" ellentétben,békés és türelmes kutya,viszont ha rossz kezekbe kerül,akkor vad is lehet-de ez igaz akár pl egy palotapincsire is. Foglalkozni kell vele, főleg nevelni és nem lesz gond!
2010. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is együtt éltem 1 angol bullterrierrel.

Tapasztalataim: egy gazdája van és csak rá hallgat. Nagyon akaratos kutyus. Én nem a gazda szerepét töltöttem be, hanem a játszótársa voltam= az volt, amit ő akart. Én nem tudtam nevelni, nem igazán hallgatott rám. Ha erélyes voltam vele, azt is játékra vette...

Fájdalomérzete nincs! Ha valami mozgott és kissebb volt nála azt megölte (macska, süni...stb). Viszont nagyon játékos és szeretetéhes.

Karakán állat, így szerintem határozott és tudatos ember kezébe való!!

2010. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan nagyon aranyos kutyák és tudom, csúnya kutya nem létezik, de utálhattok érte, nekem ez a fajta nagyon nem tetszik :( Én a pásztor és juhászkutyák híve vagyok (berni pásztor, skót juhász stb.)
2010. jan. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem fog utálni amiért más az ízlésed! Nekem pl a szobakutyák nem jönnek be csivava,palotapincsi meg a társaik. Na és?Ha valaki ezért elítél, akkor úgykell neki, hogy ilyen buta. ennyi :D
2010. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Én utálom! Szerintem rusnya egy dög! El nem tudnám viselni a gyerekeim mellett!
2010. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Természetesen az őszinte véleményetekre vagyok kiváncsi. Nem itélek el senkit azért ha nem tetszik neki ez a fajta. Nekem nagyon tetszenek én is szeretnék majd egyet, ha lesz kertes házunk, csak tudom, hogy egy ilyen kutyának intenziv neveltetés kell.
2010. jan. 8. 20:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!